1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

فشن شوی عروس Pronovias- In Bloom

شبی که همه منتظرش بودند!

اگر فشن شویی باشد که مشهورترین هنرمندان ، اینفلوئنسرها و مدل عروس ها را از اطراف جهان در کنار هم بیاورد، فشن شوی پرونویاس (pronovias) است.

طرح های بسیار زیبای پرونویاس در بی بدیل ترین صحنه به نمایش درآمد.

فشن شوی عروس Pronovias- In Bloom

پاویلون (Pavilon) در کشور ایتالیا

مدل ها از میان باغی گذر میکردند و دور تا دور معبدی می گشتند. پرده ی پشت صحنه، زیبایی چشم گیری داشت. مجموعه ی جدید پرونویاس همانند سال های گذشته توسط طراح خلاق این برند (Hervé Moreau) طراحی و با ایده ی طراحان زیادی ترکیب شده بود .

آرایش مدل ها در این کت واک بر عهده ی برند لانکوم ( Lancome ) بود . این مجموعه به فکر انواع مختلف عروسی بود. از مراسم های مذهبی گرفته تا پارتی های ساحلی.

نکته ای که طرح ها را خاص میکرد و به آن ها روح تازه ای میداد، اغواگری آن ها بود. درون مایه ای که بر زیبایی لباس ها افزوده و به وضوح میتوانیم در تمامی لباس ها ببینیم . استفاده از تور به همراه چاک روی پا که سعی بر نشان دادن ظرافت های زنانه داشتند از جزئیات این مجموعه بودند.
نکته ی دیگر در این مجموعه حذف شدن سرشانه ها و تمرکز روی دامن های حجیم به همراه استفاده از پر ، ریشه و گل بود . تمامی این جزئیات اغوا گری را القا میکردند.

لباس عروس های کوتاه این مجموعه هم مورد توجه قرار گرفتند. مجموعه ی شکوفه به سختی طراحی و اجرا شده بود. پرونویاس سعی داشت ظرافت و زرق و برق پارچه هایی مثل کرپ و ابریشم نازک را به خوبی گیپور و قلابدوزی های به رنگ عاج نشان دهد.
به صورت کوتاه مجموعه ی اوت کوتوغ پرونویاس پر از جنبش های جادویی است که احساسات هر کس را تحت تاثیر قرار میدهد.
در زیر پرونویاس را ببینید و در نگاه اول عاشقش شوید. (ورق بزنید)

4+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *