۵ راه حل ابتکاری و ساده برای داشتن محیط کار خلاقانه و جذاب

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

office decor

اگر شما در پی یک طراحی با ویژگی های زنانه هستید تعدادی از طراحی های بر پایه سنگ در صفحات متعدد اینستاگام وجود دارد. اما قبل از طراحی اساسی از دوباره برای محل کارتان باید بدانید یک دکور زیبا نبایستی همه دغدغه شما باشد. به منظور بهینه سازی در خلاقیت و تمرکز طراحی شمااحتیاج به به تبعیت از قاعده ساده را Sally Augustin را به عنوان یک روانشناس دنبال کنید.

مطابق با نظر او همچون رنگ انتخاب اثاثیه و نورپردازی کلید اصلی در طراح شما می باشد. با این ۵ راهکار به پربازده ترین محیط خواهید رسید.

۱)انتخاب دسته رنگ های متناسب

با توج به تفاوت نیازهای هر شغل این بسیار مهم است که فضایی انرژی بخش متناسب با همان شغل را ایجاد کنید. با همکاری با Sherwin-Williams تحقیقاتی در آمریکا برای بررسی بازخوردها به انواع رنگ ها صورت گرفت. اگر شما نیاز به آرامش در محیط کار هستید از تم رنگ های سایه های ابی استفاده کنید. اگر احتیاج به انرژیک بودن محیط دارید تم رنگهای تند همچون قرمز مناسبتر است.

رنگ سبز در بسیاری از محیط های کاری یافت می شود. دلیل عمده این انتخاب ایجاد حس خلاقانه در شخص می باشد. این انتخاب ها در یک حالت کلی می باشند و ارتباطی با خود شغل ندارند.

office decor

۲) فضا را به تناسب هر روز تعدیل کنید

مردم معمولا علاقه دارند تجربیات شغلیشان را ویژه جلوه دهند. اگر مخاطب بتواند حق انتخاب در شدت نور و حرکت اثاثیه داشته باشد احساس اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند.

بخوانیم  آشپزخانه تان را شخصی کنید!

اگر شما مسئول طراحی اتاق هستید استفاده از دیمر چراغ و اثاثیه راحت انتخاب مطمئنی می باشد. اگر کنترل بیشتری ندارید پس استفاده از صندلی قابل تنظیم و یک میز که به سادگی قابلیت دوباره دکور شدن را دارد انتخاب کنید.

office decor

۳)نور پردازی از چیزی که فکر می کنید مهمتر است

نور طبیعی بهترین انتخاب است. همانطور که Augustin می گویر در هر کاری روحیه ی مردم را باید ارتقا داد که یکی از راهکارها نور طبیعی می باشد. استفاده از پرده های نازک و تکه تکه هم برای حفظ حریم شخصی وهم نورپردازی مناسب است. پس سعی کنید میز کارتان نزدیک به پنجره باشد.

 

۴)استفاده از هویت زنده

باور آن شاید مشکل باشد ولی گیاهان و اکواریوم بسیار موثر است. استفاده از گیاهانی با رشد سریع و آکواریوم های کوچک و بزرگ حسی آرامش بخش برای تمرکز شما فراهم می آورد.

office decor

۵) زیاد شلوغش نکنید!

تکنیک های قدیمی نیز کماکان موثر است. استفاده مناسب از فضاهای ضروری و عدم استفاده از فضاهایی که نیاز به خالی بودنشان است تکنیکی قدیمی ولی کماکان موثر است. به یاد داشته باشید طرح داخلی نه زیاد کوچک و نه خیلی پر ازدحام نباشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *