گل ها و میوه های زیبای بهار و تابستان امسال در سالن های مد!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گل ها و میوه های زیبای بهار و تابستان امسال در سالن های مد!

8
همانطور که با آمدن فصل نو شاهد بازگشت پارچه های گلدار به دنیای مد بودیم، بر طبق پیشبینی متخصصین این حرفه تابستانی پر از گل های ریز و درشت خواهیم داشت. این گل ها نه تنها در پارچه لباس ها بلکه در زیورآلات و کیف و کفش های بهار و تابستان ۲۰۱۶ هم حضور خواهند داشت.
این بار طرخ های گلدار با ظاهری بازیگوش و شاد روی پیراهن های زنانه دیده می شوند،از سویی گل هایی درشت و در بعضی موارد برجسته و حتی میوه های رنگارنگ که نگاه هر بیننده ای را می ربایند و از سوی دیگر نقوش گلدار ریزتر شبیه دشتی پر از گل. نقوش این فصل با رنگ های شاد و چشم نواز، هویتی متفاوت برای البسه زنانه بوجود آورده اند.

15

گل های ریز و درشت بر روی رنگ سفید  چهره ای زیبا و تمیز پیدا کرده و حتی در کفش هایی با ظاهری نچندان ظریف هم جالب و زیبا هستند.

6

نقوش گلدار از ظریف ترین فرم تا درشت ترین و برجسته ترین با همراهی زمینه هایی از جنس ها و رنگ های گوناگون حالت های متفاوتی گرفته و همانطور که مشاهده می کنید بر روی پارچه ای ابریشمی و به رنگ بژ به صورت گلدوزی ارائه شده و ظاهری متفاوت دارد.

3

همینطور که می بینید گل ها و میوه های ریزو درشت و رنگارنگ از روی پارچه لباس ها بر روی زیورآلات فصل نو نیز منتقل شده اند ، برند های برجسته دنیای مد مانند دلچه گبانا و کارولینا هررا با زیبایی هر چه تمام این مد جدید را به نمایش گذاشته اند:

بخوانیم  شامپوی خشک ؛ بدون نیاز به آب !!!

4

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *