کیف دستی پاییز امسال چی مده؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در پاییز امسال شاهد مدهای متنوعی از کیف های دستی هستیم. از مد های بزرگ تا کوچک. مدهایی که بعضا خیلی پر زرق و برق هستند و در برخی موارد حتی مبالغه آمیز. اما تنوع آن قدری هست که سلایق مختلف را ارضا کند. در این مقاله از چی مده به معرفی ترندهای کیف دستی در پاییز امسال می پردازیم.

پوست ماری

کیف چی مده

این کیف ها که در گذشته مد بوده اند امسال با ایده هایی جدید برگشته اند. معمولا این کیف ها از خزهای مصنوعی با الهام گرفتن از پوست مار با سگک یا دکمه ای از تصویر گربه وحشی ساخته می شود.

جزییات بیش از حد

کیف چی مده

امسال در بیشتر مد ها به جزییات و رنگ های پر زرق و برق توجه شده است. استفاده از زنجیر هم به این لسیت بایستی اضافه کرد. استفاده از طرح های برجسته از جمله ایده های جدید در این مدها می باشد.

بنددار و راحت

بعد از یک سال مد شدن کیف های محکم و خشک امسال مدهایی راحتتر از چرم نرم هم دوباره با طرح های جدید عرضه شده است. این مد ها بیشتر به سمت سادگی و مینیمال بودن رفته تا سلیقه های دیگر را هم ارضا کنند.

کیف کج با بند گیتار

کیف چی مده

فقط به دلیل این که مد جدیدی عرضه شده است به این معنی نیست که همه چیزی که در گذشته مورد علاقه شما بوده است تغییر کرده است. بلکه تنها اندکی به روز شده است. این مد با اندکی ته مایه ی وسترن و راک تلفیق شده است.

بخوانیم  5 ماسک مرکبات ؛ غذای پاییزی پوستتان

مینی بگ های با بند بلند

کیف چی مده

احتمالا این مد را دوست دارید اما به دلیل این که آن را کمی دخترانه می دانید از استفاده در جاهای رسمی اجتناب می کنید. استفاده از رنگ متالیک و کرم به عنوان چرم را توصیه می کنیم تا از حالت دخترانه بودن در بیاید.

کیف دستی روزانه

کیف چی مده

درست در همین جاست که مدهای قدیمی تکرار می شوند. این مد با طرحی از یک پلنگ یا گربه وحشی در Pinterest ارائه شده بود. پس از استقبال عالی و شکاف زمانی مختصری دوباره به آن رو آورده اند. البته این بار بزرگتر و با رنگ بندی متنوع تر!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *