کفش پاشنه بلند بدون حس خستگی؟! چگونه؟!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاشنه بلند

همیشه پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث زیبایی می شود. حتما متوجه شده اید که بعد از پوشیدن کفش پاشنه بلند حتی به اعتماد به نفستان هم کمک می کند. سوای بلندتر شدن قد جلوه ی زیبای این کفش هم کمک می کند. اما با همه این اوصاف پوشیدن طولانی مدت این کفش ها خسته کننده  و ملال آور است و برای کسانی که زیاد پیاده روی می کنند کاملا دردسر ساز است. اما پوشیدن این کفش ها هم برخی مواقع اجباری می باشد. برخی از مدیران کارمندان خود را ملزم به پوشیدن این کفش ها می کنند. بنابراین باید به دنبال راهکارهایی برای پوشیدن بهتر و کم ضررتر کرد. در این مقاله از چی مده توصیه هایی مفید برای پوشیدن پاشنه بلند به شما خواهیم کرد.

ارزان نخرید!!

در این مورد به هیچ وجه صرفه جویی نکنید. عوارض خریدن یک کفش نا مرغوب به مهره های کمر خطرناکتر از آن چیزیست که تصور می کنید. فشار دراز مدت به مهره های کمر باعث بیرون زدن دیسک و عوارض جانبی دیگر خواهد شد. به عنوان مثال Cole Haan Cassidy که با تکنولوژی Nike Air ساخته شده است را با بقیه محصولات سطح پایین نمی توان مقایسه کرد. در این مورد جنس کفی بسیار مهم است و داشتن خاصیت ارتجاعی الزامی می باشد.

به هنگام خرید صرفا به ارتفاع پاشنه نگاه نکنید. پاشنه کوتاهتر لزوما به معنی بهتر بودن نیست. در مقاله قبلی که ارائه شد فاصله پاشنه تا کف پا هم بایستی لز سه سانتی متر بیشتر باشد( این عامل مهمی می باشد و حتما رعایت کنید). برخی از برند ها خاصتا در این حوزه بسیار عالی عمل کرده اند: Corso Combo,Naturalizer,Aerosoles هم در ظاهر و هم در کیفیت بسیار مناسب بوده اند.

بخوانیم  تِرِند زیورآلات سر در تابستان 2017

انگشت سوم و چهارم باهم

اگر با پوشیدن کفش های نوک باریک مشکلی ندارید مسلما باریک بودن بیشتر  مورد پسند است اما در غیر این صورت بایستی به نکاتی توجه کنید. استفاده از برخی نوارهای پزشکی برای کنار هم نگه داشتن این دو انگشت ایده  مناسبی می باشد.

تاول زدن

صرف نظر از نوع کفش همیشه تاول زدن با برخی از کفش ها همراه است. ابتدا کفش را با جوراب بپوشید و در خانه راه بروید. سپس با استفاده از سشوار هوای داغ را به داخل کفش داده و بعد از آن با دست بکشید یا با استفاده از یک جسم سنگین فشاری ممتد ایجاد کنید.

تکنیک جالب دیگری هم وجود دارد. یک کیسه فریزر آب را درون کفش قرار داده و سپس داخل فریزر قرار دهید تا یخ بزند. این کار هم باعث جا باز کردن کفش می شود.

در مجموع بهتر است همیشه یک کفش در محل هایی که لزومی به پاشنه بلند نیست داشته باشید. حتی بهترین کفش پاشنه بلند هم می تواند عوارض خود را داشته باشد پس پوشیدن مستمر آن توصیه نمی شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *