1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

چگونه با آرایش ابروهای خود را ضخیم تر کنیم؟

ضخیم کردن ابرو

بی‌­تردید چشم­‌های شما یکی از زیباترین اعضای بدنتان هستند. لازم نیست همیشه آرایش چشمتان غلیظ باشد؛ فقط کافی است خط ابروی خود را مشخص و کمی سرمه و ریمل بزنید تا تفاوت را احساس کنید. حتی اگر ابروهایتان بی‌­شکل باشند، کمی مرتب کردن آن­ها، ظاهرتان را بهتر خواهد کرد. اگر از آن دسته هستید که فکر می‌­کنید تنها کافی است کمی به کلفتی ابروهای خود بیفزایید، این مطلب به کارتان می‌­آید. آموزش تصویری مرحله‌به‌مرحله زیر به شما یاد خواهد داد که چگونه با کمک آرایش، ابروهای خود را کلفت‌­تر کنید.

چگونه ابروی خود را کلفت­‌تر کنیم؟

مرحله ۱: 

ابروهای خود را تمیز و مرطوب کنید.

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۲: 

ابروها را شانه کنید تا موها در جای خود قرار گیرند و متوجه شوید که چه شکلی دارند.

ضخیم کردن ابرو

حال می­‌توانید به انتخاب خود از یکی از سه روش پر کردن ابرو استفاده کنید – مداد، سایه یا ریمل ابرو. استفاده از مداد بسیار ساده­‌تر است. برخی از برندها، مدادهای ابروی بسیار خوبی دارند که بدون نیاز به پرایمر یا تثبیت­‌کننده، کل روز باقی می‌­مانند. همچنین می‌توانید هم از مداد و هم از سایه استفاده کنید تا رنگ بهتری به دست آورید و کارتان بی­‌نقص‌­تر شود. در این آموزش از مداد ابروی قهوه‌ای مشکی استفاده شده است.

مرحله ۳:

از قسمت داخلی ابرو به سمت بینی کار خود را شروع کنید. مداد را روی شکل طبیعی ابروها بکشید و در ابتدا سعی نکنید شکل دیگری به آن بدهید. همچنین دقت کنید که مداد را روی ریشه مو نکشید. تیره کردن ابروها در این قسمت گاهی موجب می‌­شود که ابروهایتان غیرطبیعی به نظر برسند. این کار را با ضربه‌­های کوتاه و ضعیف انجام دهید و سعی نکنید به‌یک‌باره ابروها را رنگ کنید.

بخوانیم  سرکه سیب بهترین رفع کننده منافذ باز پوست صورت

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۴:

همان­گونه که در تصویر می­‌بینید، ابروها بطور کامل پر نشده‌اند،  و تنها بدون فشار رنگ شده‌اند بدون آنکه زیاد تیره شده باشند.

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۵:

در این مرحله به کلفت­‌تر کردن کل ابرو پرداخته می‌شودو آن‌ها کمی بیشتر از حالت طبیعی خود کلفت می‌شوند.
به دلیل اینکه ممکن است خطوط مداد در ابرو مشخص شود برای یکدست شدن ابرو، از سایه هم استفاده شده است. در این مرحله از سایه چشم قهوه­‌ای مات استفاده می‌شود. طیف رنگ قهوه­‌ای را با توجه به رنگ طبیعی ابروهای خود انتخاب کنید. حتی سیاه­‌ترین ابروها را هم باید با سایه قهوه­‌ای پر کرد نه مشکی. بنابراین به این نکته دقت کنید وگرنه ظاهر ابروهایتان غیرطبیعی خواهد شد. در این مرحله از برس سرگرد و برس زاویه‌­دار استفاده می­‌شود.

ضخیم کردن ابرو

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۶:

برای پر کردن قسمت مرکزی ابروها از برس سرگرد و برای پر کردن حاشیه بیرونی از برس زاویه‌­دار استفاده کنید.

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۷:

پس از استفاده از مداد و سایه، ابروها به این شکل درمی­‌آیند.

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۸:

سایه­‌های اضافی را با برس از اطراف ابروها پاک کنید. برای اینکه ابروهایتان بیشتر به نظر آیند می­‌توانید در بالا و پایین آن از کانسیلر استفاده کنید. اما در اینجا چون پوست فرد خیلی سفید بوده است، از کانسیلر استفاده نشده است.

ضخیم کردن ابرو

مرحله ۹:

ابروهایتان درنهایت به این صورت درمی­‌آیند. خودتان تفاوت را متوجه می‌­شوید – پر کردن ابرو بسیار بهتر است.

ضخیم کردن ابرو

حال می توانید ببینید که ابروهایتان نسبت به قبل چقدر تغییر کرده است.

ضخیم کردن ابرو

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *