1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
Loading...

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد – بخش اول

ابرو با توجه به شکل و طرحی که دارد می‌تواند در صورت یک اثر بسیار مهمی بگذارد. آن‌قدر این موضوع مهم است که حتی سلبریتی‌ها هم به ابروهای خود با درجه اهمیت بالا رسیدگی می‌کنند و سعی می‌کنند بهترین و مناسب‌ترین حالت را برای ابروهای خود داشته باشند. نکته مهمی که سلبریتی‌ها در این میان از آن بهره می‌گیرند، حضور و مشاوره یک استایلیست و متخصص زیبایی است. چیزی که شاید اگر هرکدام از ما داشته باشیم بتوانیم بهترین تیپ و استایل را داشته باشیم. برای اینکه با اشتباهات مهم رایج در آرایش ابرو آشنا شوید، دراین مطلب از چی مده با هم نگاهی به شیوه‌های غلط این حوزه و راه‌کارهای آن می‌اندازیم.

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

۱: اشتباه: درست کردن باریکی ابروها با پهن کردن ابرو

بسیاری اوقات خانم‌ها با رسیدن به ابروهای خود سعی می‌کنند تا ظاهری بهتر و حرفه‌ای‌تر داشته باشند و این کار را با پهن کردن ابروها انجام می‌دهند. البته فراموش می‌کنند که فاصله بین ابروها هم باید متناسب با افزایش پهنا بیشتر شود. گاهی این اشتباه یعنی افزایش ندادن فاصله بین دو ابرو باعث می‌شود فاصله‌ای عجیب و زشت بین دو ابرو ایجاد شود. راه‌حل: با یک مداد ابرو یا روش‌های دیگر آرایشی ابتدای ابروی خود را بیشتر کنید تا فاصله ایجادشده به علت پهن‌تر شدن ابرو از بین برود.

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

۲: اشتباه: همرنگ کردن ابرو با موی سر

این مشکل معمولاً برای افرادی پیش می‌آید که موهای خود را زیاد رنگ می‌کنند. به‌طور مثال یک شما موی خود را بلوطی یا خرمایی‌رنگ می‌کنید و به همین دلیل هم مداد ابرویی بلوطی یا خرمایی می‌خرید. موهای خود را رنگ می‌کنید و فکر می‌کنید ابروهایتان را هم باید به همان رنگ دربیاورید؛ اما این‌یک اشتباه بزرگ است. ابرو و مو نباید دقیقاً همرنگ هم باشند. راه‌حل: معمولاً بهترین راه‌حل این است که رنگ موی سر شما هر چیزی که هست،‌ از مداد ابرویی استفاده کنید که کمی تیره‌تر یا روشن‌تر باشد. حتی اگر موهایتان بلوند باشد بازهم تناژهایی از رنگ بلوند و طلایی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

۳: اشتباه: نادیده گرفتن انحنای طبیعی ابرو

فقط به این دلیل که ابروی شما یک زاویه ۴۵ درجه‌ای در میانه خود ندارد دلیل نمی‌شود که شما کلاً آن را صاف‌کرده و تمام زوایای آن را از بین ببرید. ابروهای شما باید کمی شکستگی یا انحنا داشته باشد و بدون این انحنا زیبا نخواهد بود. راه‌حل: وقتی ابروهای خود را برمی‌دارید حواستان باشد که لبه پایینی ابروی خود را با انحنای بالای آن هماهنگ کنید. زمانی که شما پایین ابروی خود را به سمت مقابل می‌کشید انحنای ابرو به‌خوبی دیده می‌شود و به چشم می‌آید.

بخوانیم  8 اشتباه رایج در آرایش صورت به همراه راه حلشان

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

۴: اشتباه: ابروهای کم‌پشت

ابروهای کم‌پشت با توجه به شکل و شمایلی که دارند،‌ پوست زیر آن‌ها دیده می‌شود و این موضوع چندان زیبا و دیدنی نخواهد بود و صورت را آشفته‌حال نشان می‌دهد. راه‌حل: باید این ابروها را با یک مداد ابروی مناسب پر کرد. برای اینکه بهترین نمونه ممکن از یک مداد ابرو را تهیه کنید بهتر است که به مراکز فروش مراجعه کنید و بهترین مداد ابرویی که در آنجا برای ابروی شما مناسب است را تهیه نمایید. به‌این‌ترتیب و با استفاده درست از این مداد ابرو مشکل کم‌پشت بودن ابرویتان هم حل می‌شود.

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

۵: اشتباه: کوتاه کردن بیش‌ازاندازه تاج ابرو

بسیاری از زنان تاج ابروی خود را کوتاه می‌کنند و فاصله آن را به خط موهای سر خود زیاد می‌کنند که درنتیجه پیشانی‌شان بلندتر به نظر خواهد رسید. این بلندتر به نظر رسیدن شاید برای هر چهره و فرم صورتی مناسب نباشد. راه‌حل: اگر واقعاً لازم است تا تاج ابروی خود را کوتاه کنید این کار را به دست یک حرفه‌ای بسپارید تا به‌درستی این کار انجام شود.

چند اشتباهی که در مورد آرایش ابرو نباید مرتکب شد

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *