1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

چطور بهترین آرایشگاه را برای عروسیم انتخاب کنم؟

اگر نگوییم اصلی ترین دغدغه، اما یکی از اصلی ترین دغدغه های هر عروس انتخاب بهترین آرایشگاه و آرایشگر برای مراسم شب عروسی است. آرایش این شب مهم و خاطره انگیز برای هر عروس اهمیت فراوانی دارد و می تواند بر شکوه آن شب رویایی تاثیر زیادی داشته باشد. اگر شما هم با این دغدغه رو برو هستید به شما توصیه می کنیم که این نکات را حتما در نظر داشته باشید تا با خیال راحت بتوانید بهترین آرایشگاه عروسی خود را پیدا کنید؛

آرایش عروس

نکته اول:

در مورد اینکه شما می‌خواهید آرایش عروسیتان در خانه/محل خودتان انجام پذیرد یا اینکه می‌خواهید به یک سالن آرایشی در روز عروسیتان بروید، تصمیم‌گیری کنید.

اگر شما راحت و آسوده هستید که کسی مستقیماً در روز عروسیتان پیش شما بیاید، پس به دنبال آرایشگرانی باشید که آزاد بوده، و در منطقۀ شما باشند.

نکته دوم:

در مورد اینکه هردوی آرایش عروسیتان و مرتب کردن موهایتان در همان محل انجام شود، تصمیم‌گیری کنید.
اگر این یک نیاز است برای شما، پس جستجو در وب را برای آرایشگران صورت و مو در منطقۀ خودتان آغاز کنید. بسیاری از آرایشگران عروس نیز کار آرایش مو را هم ارائه می‌دهند، و می‌توانند این نوع درخواست را عملی کنند.

نکته سوم:

از اطرافیانتان بپرسید و پیشنهادها را دریافت کنید.
از دوستان، خانواده، همکاران و آرایشگران خود بپرسید، اگر آنها می‌توانند یک آرایشگر خوب را معرفی کنند، و اگر امکان دارد، به نمونه آثار آرایشگران نگاهی بیاندازید تا ببینید که آیا خودتان کار آرایشگر را دوست دارید! اگر شما عروسی خود را توسط یک برنامه ‌ریز عروسی، برنامه ریزی کرده‌اید، از آنها بپرسید که آیا هیچ‌گونه پیشنهادی دارند.

بخوانیم  کالکشن بهار-تابستان 2019 PHILIPP PLEIN در فشن شوی میلان

نکته چهارم:

از چندین وب سایت آرایشگران مناطق منتخب خود بازدید کنید.
به نمونه آثار کار آنها نگاه کنید، و تصمیم بگیرید که آیا سبک آرایش آنها به خود شما شبیه است. هنگامیکه به عکس‌ها نگاهی می‌اندازید، چیزهایی مانند تطبیق رنگ پوست را بررسی کنید، به جزئیات توجه کنید. نمونه کارها همه چیز است، و سعی نکنید که از چیزی که دوست دارید، چشم‌پوشی کنید.

نکته پنجم:

از آرایشگران عروس مورد علاقۀ خود یک لیست تهیه کنید، شامل کسانی که توصیه و معرفی شده‌اند.
با آنها تماس بگیرید، و در اطراف جویا شوید!

نکته ششم:

با آرایشگران لیستتان تماس گرفته و آن را که بیشتر دوست دارید، انتخاب کنید.
یک آرایشگر عالی باید یک رفتار دوستانه و آزاد در پشت تلفن نشان دهد. مطمئن باشید زمانیکه با آنها صحبت می‌کنید، احساس آرامش و اعتماد به نفس دارید. اگر آنها از طریق تلفن یک رفتار طبیعی و آرام را از خود نشان دادند، آنها احتمالاً در این راه با شخص خواهند بود، و شما را در روز عروسیتان خاطرجمع نگه می‌دارند.

نکته هفتم:

با آرایشگر مورد علاقۀ خود یک قرار ملاقات برای امتحان آرایشتان بگذارید؛ و در اینکه در روز عروسیتان چگونه می‌خواهید دیده شوید، صحبت کنید.
عکس‌های مورد علاقۀ خود را از عروس‌های مختلف جمع‌ آوری کنید؛ تا به آرایشگر نشان دهید که سبک شما چیست، و مطمئن شوید که آنها به چیزی که واقعاً شما می‌خواهید، گوش می‌دهند. اگر شما مطمئن نیستید، بپرسید که آیا آرایش شما می‌تواند در جلوی آینه انجام پذیرد، یا اگر شما می‌توانید هر چند دقیقه‌ای یا بیشتر یک وقفه داشته باشید. هنگام انجام این کار در آینه بررسی کنید.

بخوانیم  دیگر نگران پیری پوست صورتتان نباشید

نکته هشتم:

یک مرتبه که آرایش امتحانی شما کامل شد، آرایشگر باید از شما بپرسد که آیا شما با این نتایج خوشحال هستید. اگر شما خوشحال نیستید، آنها باید از نو انجام دهند، تا زمانیکه شما راضی شوید. اگر شما از آرایشتان راضی هستید، آنها را بلافاصله رزرو کنید، چون آرایشگرانِ خیلی خوب، اغلب اوقات از چندین ماه پیش رزرو هستند. اگر شما از نتایج خود راضی نیستید، به فهرست قابل اعتماد و معتبر خود برگشته، و دوباره شروع کنید.

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *