1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

نکته‌هایی برای ست کردن کیف و کفش زنانه

یکی از قوانین نانوشته برای رسیدن به ظاهری مناسب ترکیب درست لباس است. البته وقتی صحبت از لباس می‌کنیم تنها منظورمان بلوز و شلوار و دامن نیست. پوشیدنی مهمی همچون کفش و استفاده از عنصر دیگری که باید با کفش هماهنگ باشد، یعنی کیف را هم باید به‌حساب بیاوریم.

ست کیف و کفش

ترکیب کیف و کفش نکته بسیاری مهمی است که بسیاری از خانم‌ها آن را می‌دانند و به آن توجه ویژه می‌کنند. چراکه زرق‌وبرق این دو عنصر بسیار مهم می‌تواند تیپ و استایل آن‌ها را بسیار خوب یا بسیار بد نشان دهد. به همین دلیل در این مقاله از چی مده خلاصه ای از نکات مهم در انتخاب کیف و کفش را گردآورده‌ایم که درنهایت با نگاهی به پیشنهادهایی برای ست کردن کیف و کفش به‌صورت تصویری ختم می‌شود.

چه کفشی بخرم؟

کفشی که انتخاب می‌کنید باید حتماً راحت باشد؛ چیزی که از مدل و طرح و رنگ بسیار مهم‌تر است راحتی یک کفش است. همچنین پیش از انتخاب به مدل، طرح و رنگ آن دقت کنید که قرار است کفشتان را در چه موقعیت زمانی و مکانی استفاده کنید. اگر در طول روز و در ساعات کاری می‌خواهید آن را به پا کنید،‌ کفش‌های راحت با پنجه‌های گرد یا مربع با پاشنه‌های کوتاه انتخاب مناسبی است. به همین دلیل اگر در محل کار مجبور به پوشیدن کفش‌ها و لباس‌های رسمی و اداری نیستید، کفش‌های اسپرت را انتخاب کنید. اما اگر برای موقعیت‌های رسمی می‌خواهید کفش بخرید، بهترین گزینه برای شما کفش‌های چرمی رنگ تیره است. بهتر است برای روزهای کاری، کفش‌های ساده چرمی یا اسپرت بپوشید و کفش‌های پاشنه‌دار یا کلاسیک را برای میهمانی‌های عصر و شب بگذارید. انتخابی که هم شیک است و هم به سلامت پای شما کمک می‌کند.

بخوانیم  15 آموزش آرایش شبانه فوق العاده

هرچند همیشه درباره هماهنگی بین کیف و کفش صحبت می‌کنیم، اما با تغییراتی که دنیای مد داشته است، این قانون هم تا حد زیادی تغییر کرده و این روزها همه‌چیز را می‌توانید با هر چیز دیگری بپوشید. اما بااین‌حال هنوز هم پوشیدن کلاسیک‌های رسمی گزینه‌ای عالی است و نباید به قواعد پوشیدن آن‌ها دست زد.

در انتها با هم تماشای تعدادی از ست های زیبای کیف و کفش (ورق بزنید).

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *