1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

نکات آرایشی برای خانم های چشم و ابرو مشکیِ پوست سفید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آرایش خانم چشم و ابرو مشکی سفید پوست

واضح است که آرایش مناسب برای هر رنگ پوست و مو با هم تفاوت اساسی دارد . انتخاب تون رنگی نامناسب با رنگ پوست و موی ما به همان میزان تاثیر منفی بر زیبایی ما می گذارد که آرایش صحیح . پس دانستن این نکات کلیدی و ظریف، به نوعی اساسی ترین دانش در مورد آرایش می باشد. در این مقاله از چی مده به بیان تعدادی از این نکات کلیدی برای خانم های چشم و ابرو مشکی و سفید پوست می پردازیم. پس اگر شما پوستی سفید با چشمان مشکی دارید، برای بهتر نشان دادن زیبایی پوست و صورتتان در این مقاله با ما همراه باشید.

نکات آرایش پوست پنبه ای های چشم و ابرو مشکی

 

  • ضد آفتاب موردنظرتان را که در مورد پوست‌های سفید می‌تواند هم بی‌رنگ و هم رنگی باشد انتخاب کنید. درصورتی‌که ضد آفتابتان رنگی است، کمی پوست را از سفیدی مطلق خارج خواهد ساخت. ضد آفتابی که انتخاب کرده‌اید را روی پوست زده و با ضربه چهار انگشت آن را کاملاً بر روی چهره بخوابانید. پس از یک تا دو دقیقه که ضد آفتاب کاملاً جذب شد از مقدار کمی کرم پودر هماهنگ با رنگ سفیدی پوست نه سفیدتر از آن بلکه به حالتی که پوست شما را به رنگ هلویی و صورتی زیبایی درآورد و درعین‌حال تفاوت چندانی هم با رنگ گردن نداشته باشد، استفاده کرده و یک‌لایه که تمام منافذ پوست را بپوشاند بزنید. باز کمی صبر کرده تا به‌طور یکنواخت روی پوست شما بنشیند. سپس در صورت تمایل به خارج شدن پوست از براقی و مات شدن می‌توانید از پنکیک هماهنگ با کرم پودر مصرفی استفاده کرده و صورت را برای آرایش آماده سازید.
  •  بسته به رنگ لباس سایه‌ها را هماهنگ با آن انتخاب کرده و از روشن‌ترین رنگ سایه برای زیرساخت تا تیره‌ترین آن‌ها از بالا به پایین به ترتیب سایه‌ها را بزنید و چشم‌ها را برای کشیدن خط چشم آماده کنید. درصورتی‌که لباس شما مشکی است از سایه سفید برای زیرساخت در تمامی سطح پشت چشم تا نزدیک ابروها استفاده کرده و بقیه سایه را با استفاده از خط چشمی که قرار است بکشید پر کنید.
  • چون رنگ سفید با مشکی متضاد است استفاده از خط چشم سیاه و معمولی بین پوست و چشم کاملاً جدایی انداخته و چهره و اعضای صورت را از هم تفکیک کرده، آن را به‌صورت یک نقاشی نشان خواهد داد؛ بنابراین بهتر است برای جذابیت بیشتر و هماهنگی اجزای آن از سایه یا مدادهای دودی و خاکستری تیره برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. خط چشم را به شکل هاله‌ای در پشت و زیر چشم کشیده و در انتهای چشم به بیرون ادامه دهید و سپس خط پشت چشم را در گوشه به شکل مثلثی پهن کنید. از سرمه‌های سنگی دودی رنگ که بسیار چشم‌ها را جذاب‌تر نشان می‌دهد یا مدادهای مشکی خشک داخل چشم‌ها بکشید. همچنین تنها مژه‌های پلک بالایی چشم‌ها را ریمل بزنید و از زدن ریمل به مژه‌های پلک پایینی خودداری کنید.
  • در مورد چشم‌های سیاه ریز فقط در پشت چشم‌ها خط چشم ظریف و باریک و بلندی کشیده و ریمل را روی مژه‌های بالایی و پایینی بکشید.
  • با داشتن چشم‌های سیاه و پوست سفید بهتر است رنگ رژ لب را از رنگ‌های گرم و شاد مثل قرمز، سرخابی و بنفش انتخاب کنید بخصوص زمانی که لباستان مشکی است و در مواقعی که لباس به رنگ‌های دیگری است هماهنگ با رنگ لباس رژلبتان را انتخاب نمایید.
  • رژ گونه را همیشه با رژ لب هماهنگ کنید. با این تفاوت که اگر رژ لب را از رنگ‌های شاد و پررنگ انتخاب می‌کنید رژ گونه را ملایم‌تر یا برعکس؛ اگر رژ لب را ملایم کمرنگ انتخاب می‌کنید، رژ گونه را پررنگ‌تر بزنید تا چهره‌ای با پوست سفید را نه خیلی رنگی رنگی کرده باشید و نه زیاد بی‌روح.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
اشتراک گذاری
بخوانیم  انگشتر خاتم (Signet Ring)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *