1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

نحوه سایه زدن ابرو با مداد ابرو، سایه ابرو و ژل ابرو

نحوه سایه زدن ابرو با مداد ابرو، سایه ابرو و ژل ابرو:

زیبا ساختن ابروها می تواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهرتان ایجاد کند. منظور ما فقط تغییر سبک ظاهر نیست، بلکه حالت چهره !
برای فرم دادن به ابرو میتوانیم از مداد ابرو ، پودر ابرو و ژل ابرو استفاده کنیم. قبل از استفاده از مداد ابرو باید حتما آن را با مدادتراش مخصوص مدادهای آرایش بتراشیم. مدادها یا سایه های آرایشی ابرو معمولا به رنگهای قهوه ای روشن، متوسط، تیره، زغالی، سیاه و جگری تیره هستند.
سایه ابرو
بهتر است رنگ مداد یا سایه مورد استفاده یک درجه روشن تر از ابروی اصلی انتخاب شود. برای ابروهای بسیار روشن (بلوند) رنگ مداد کمی تیره تر توصیه میشود.
قبل از مصرف مداد یا سایه حتما ابروها را به طرف بالا و گوشه ابرو را به طرفین، در مسیر رشد موها برس کنیم و سپس با مداد نوک تیز خط نازک میکشیم و آرام آرام خط رو پهن تر می کنیم و فرم میدهیم. و اگر این کار رو با سایه انجام میدهیم با برس مخصوصش خطوط نازک می کشیم .

به یاد داشته باشید:

طبیعی بودن همیشه بهتر است. هرگز ابروهایتان را بیش از حد برندارید. وقتی شکل اولیه را به ابرویتان دادید، نگه داشتن این شکل آسان است. ابتدای ابرو باید با گوشه داخلی چشم هماهنگ باشد. کمان ابرویتان هم باید با خط بالای چشمتان هماهنگ باشد .

درست کردن ابروی نازک و پراکنده :

قسمت ابتدای ابرو، دقیقا بالای گوشه داخلی چشم، باید پر باشد. اگر ابروان شما نازک و یا کم پشت است، آن قسمت رو با مداد ابرو با خطوط نازک مومانند پر کنید.

بخوانیم  شامپوی خشک ؛ بدون نیاز به آب !!!

قبل از هر استفاده، نوک مداد ابرویتان را تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده میکنید، بعد از هر دو یا سه بار استفاده برس آن رو بشویید و با باد خشک کنید. اگر پودر زیادی روی برس باشه رنگ را بیش از حد پخش میکند .

3+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *