1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

معرفی و انتخاب مناسب ترین اسنیکرهای مردانه

تا مدت زمان درازی اسنیکرها فقط مخصوص تیپ اسپرت بودند اما امروزه دیگر چنین نیست و می‌توانید آنها را با هر تیپ و استایلی از کژوال گرفته تا رسمی بپوشید. این کفش‌های راحت که نامش از فعل انگلیسی اسنیک به معنای آرام راه رفتن می‌آید از هر جهت با کفش‌های کلاسیک چرمی تفاوت دارد. انواع متفاوتی از اسنیکر وجود دارد که همه آنها به هر نوع اندامی نمی‌آید. در این مقاله از چی مده به معرفی انواع اسنیکرها و طرز صحیح انتخاب آن برای آقایان خواهیم پرداخت.

اسنیکرهای ساق کوتاه

اسنیکر

پوشیدن این اسنیکرها بسیار ساده است و به اکثر فرم های بدنی و ظاهرها می‌آید.

اسنیکرهای ساق بلند

اسنیکر

پوشیدن این نوع اسنیکرها در مقایسه با اسنیکرهایی با ساق بلند سخت‌تر است. این اسنیکرها مناسب افراد قدبلند است و افراد قدکوتاه را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

اسنیکرهای MidTop

اسنیکر

این مدل اسنیکرها ساق کوتاه‌تری دارند و برای کوتاه قدها مناسب‌تر از اسنیکرهای ساق بلند هستند.

اسنیکرهای رانینگ

اسنیکر

این مدل‌ها جزو کفش‌هایی است که شما می‌توانید با یک ظاهر کژوال و همچنین یک ظاهر کاری بپوشید. برندهایی مانند نیوبالانس و نایک مدل‌های متنوعی از اسنیکرهای رانینگ وارد بازار کرده‌اند.

اسنیکرهای تنیس

اسنیکر

تنوع این مدل اسنیکر بسیار زیاد است. این اسنیکرها می‌توانند پارچه‌ای، چرم یا چرم سوئدی باشد. برندهایی مانند ونس و آدیداس در تولید این مدل خوش درخشیده‌اند.

 

چطور یک جفت اسنیکر بپوشیم؟

یک جفت اسنیکر ساق بلند و یا میدتاپ، اگر با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین لوله تفنگی پوشیده شود، ظاهری آراسته به شما خواهد داد و اگر با یک تیشرت و یک شلوار کتان پوشیده شود ظاهری راحت و کژوال به شما می‌دهد.
اسنیکرهای ساق کوتاه می‌توانند با یک استایل خیلی رسمی پوشیده شوند، مثلا با یک دست کت‌شلوار هنگام رفتن به سرکار، که در این صورت باید اسنیکرهایی با رنگ تیره انتخاب کنید. برای این‌که ظاهر کژوال‌تری داشته باشید می‌توانید آن را با یک بلوز، یک پیراهن مردانه و یک جین توسی ست کنید.

اشتراک گذاری
بخوانیم  ساعت خواب ؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *