1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

مدهای داغ تابستانی در Pinterest

 

همه می دانیم که مدها می آیند و می روند اما ما همیشه به دنبال ایده های جدیدتری هستیم. در این مقاله “چی مده” به گشت و گذاری در  Pinterest پرداخته و ترندهای داغ تابستانی ۲۰۱۷ را پیدا کرده است.

پارچه های گینگهام

طرح گل دار و چهارخانه ی این پارچه ها جدیدا مد شده است. در واقع این مد جایگزینی برای طرح های کلاسیک و پیش پا افتاده می باشد.

گینگهام

صندل های خزه دار

استفاده از این مد فانتزی که سرشار از حس دخترانه ست، خیلی رایج شده اما نحوه استفاده از آن برای افراد و موقعیت های مختلف متفاوت است.

صندل خزدار

دستمال گردن و دستمال سر

احتمالا می گویید چه پیش پا افتاده و ارزان! اما طرح های جدید آن بسیار جالب توجه هستند و اگر فکر می کنید که قدیمی و دمده شده اند، حتما سری به مدل ها و سلبریتی هایی که از آن استفاده می کنند بزنید.

دستمال گردن

کیف های حصیری

در هر تابستان کیف هایی برای ساحل رفتن یا پیک نیک مورد نیاز است. اما مد جدید آن کیف های حصیری با طرح های دایروی و بامبو و … می باشد که قبلا مفصلا به آن پرداخته ایم.

basket bag

کلاه های BAKER BOY

از کلاه های لبه دار معمولی فاصله گرفته و سبک های جدیدتر را امتحان  کنید. این مد جدید اخیرا  محبوبیتش افزوده شده و به سبک خواننده های راک و رپ نیز استفاده می شود.

BAKER BOY

لباس شنای یک تکه

محبوبترین مد در لباس شنا در استخرهای زنانه که هر روز هم به محبوبیتش اضافه می شود. این مد بعید است که به این زودی ها محبوبیتش را از دست بدهد.

اشتراک گذاری
بخوانیم  چشم‌هایی همیشه جوان داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *