1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

مدل کفش هایی که دمده نمی شوند!

مدلهایی که در این مقاله از چی مده ارائه شده است هم چون اسنیکر با جوراب سفید یا راحتی های چرمی برخلاف چیزی که تصور می شود آن چنان هم از بازار مد محو نشده اند. در ادامه به برخی از مدها اشاره خواهیم کرد.

صندل جلوبسته چرمی

کفش

این مد به رغم نه چندان جذاب بودنش اما با توجه به برخی کاربردها ارزش امتحان را به نظر برخی مشتریان داشت. البته انتخاب مشتریان بیشتر به سمت رنگ های خنثی بوده است. استفاده این محصول به دلیل خانگی بودن آن بیشتر به سمت کیفیت و راحتی رفته است تا ظاهر جذاب.

راحتی های کنفی یا چرمی

کفش

راحتی های کنفی کلاسیک بیشتر مناسب تابستان هستند تا ماه های سرد زمستان! اما با یک تغییر جنس رویه، از کنف به چرم ، می توان آن ها را در زمستان نیز پوشید.

اسنیکرهای رانینگ

کفش

احتمالا شما تصور می کنید که پوشیدن مد اسپرت با این کفش ها شما را شبیه دختران کارگر می کند. اما مطمئنا با کمی تغییر در مدل و رنگ در سالهای دیگر باز خواهد گشت.

آکسفورد

کفش

به عنوان انتخاب دوست داشنتی تر متالی آن انتخایبی جالبتر است. با این انخاب مطمئن باشید دوباره از این مد لذت خواهید برد.

باله های تخت

کفش

بدون در نظر گرفتن زمان باله های تخت انتخاب اصلی و شیکی بوده است از Jacki O تا Amy Winehouse!! البته تا حدی سادگی این مد شاید از توجه به آن کاسته است.

اسنیکر سفید

کفش

به ما اعتماد کنید! تقریبا شرایطی نیست که اسنیکرهای سفید مفید واقع نشود.البته همه دغدغه تمیز کردن آن را دارند. پس اگر تمیز کردن را به خوبی انجام می دهید انتخاب مطمئنی است.

بخوانیم  25 روش سی ثانیه ای برای داشتن یک صبح بهتر

کالج ها

کفش

به یاد آورید که دو سال پیش هر کسی حداقل یک جفت کالج در جاکفشی خود داشت. پوشیدن آن به شما جذابیتی دوچندان عطا می کند. پس دلیل کافی برای داشتن آن وجود دارد.

صندل

کفش

یکی از کفش های دوستدار سلامتی پا از ۱۹۳۰ که بعید است هیچ گاه هواداران خود را از دست بدهد.

SMOKING SLIPPERS

کفش

بامزه و فانتزی؟! تاحدی طرح و نقاشی های روی آن زننده می باشد و به همین دلیل برخی سلیقه ها را ارضا نمی کند. اغلب این کفش ها از جنس های ارزان و کم ارزشی مثل جیر هستند و همین قضیه شاید از علاقه مندان آن بکاهد، اما گلدوزی ها و سوزن دوزی های زیبا که اخیرا ترند شده اند ظاهری جذاب و گرانبها به آن بخشیده اند. به خصوص رنگ هایی مانند سرمه ای!

کالج های ورنی

کفش

عده ای بی نهایت عاشق و عده ای بی نهایت متنفر!!! استفاده از این مد در فصل سرد بسیار مناسب است همانطور که در هوای آفتابی خیلی مناسب نمی باشد.

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *