شلوار جین های ترند پاییز ۹۶

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بوت بلند به همراه روسری پشمی و یک کت ضخیم را می توان یک تم کلی برای مد پاییز امسال دانست. اما چیزی که همیشه مکمل این تم است، شلوار جین می باشد. در این مقاله از چی مده ، مدهای جدید شلوارهای جین را ارائه می دهیم.

دم پا ریشه ریشه

دم پا ریش

این مد را به همراه بوت های بلند هم می توان امتحان کرد گرچه پیشنهاد می شود با بوت های کوتاه باشد. البته مدی که در عکس هم می بینید مناسب است.

دم پا درز از جلو

دم پا

پاهای بلند و کشیده؟ پس استفاده از این مد را امتحان کنید. معمولا استفاده از شلوار جین دو رنگ مناسبتر می باشد.

مروارید دوزی

مروارید دوزی

همراه با پاشنه بلند و بوت و یا صندل این مد می تواند جذاب باشد. برای بالاتنه هم می توان از پلیور استفاده کرد. پوشیدن شلوار تنگ در این حالت توصیه نمی شود.

شخصی سازی

جین

استفاده از یک کت جین به همراه طرح یا نوشته مخصوص به خودتان مد جدیدی می باشد. نوشتن نام خودتان به طور کامل شاید خیلی مناسب نباشد اما به اختصار بد نیست.

ست جین

ست جین

پوشیدن یک دست و یک تکه جین معمولا خیلی رسمی نیست. اما همراه کردن آن با کفش پاشنه بلند و روسری ابریشمی برای آخر هفته مناسب است. استفاده از دستمال گردن هم می تواند به زیبایی آن اضافه کند.

دامن کوتاه با لبه بریده بریده

جین

این مد با کوتاه بلند بودن دو طرف دامن دارای ظاهری نامتقارن و جلب توجه کننده ست. لبه ریش ریش این دامن هم به جلب توجه کردن بیشتر این استایل بیشتر کمک می کند. این مد همراه با سویشرت و پاشنه بلند می تواند جذاب باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

بخوانیم  5 ماسک مرکبات ؛ غذای پاییزی پوستتان
  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *