1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

رنگ لباس های شما چه می گویند؟

روانشناسی رنگ

آیا می‌دانید که هر رنگ لباسی که می‌پوشید تصویری خاص از شما در ذهن بیننده قرار می‌دهد؟ در واقع رنگی که برای لباس یا حتی اکسسوری‌هایی مثل کراوات انتخاب می‌کنید می‌تواند در مراسم و رویدادهای مختلف تصویری از شما به مخاطب ارائه کند که تأثیر مهمی در نوع و سبک رابطه‌ای که برقرار می‌کنید به جا می‌گذارد.

می‌خواهیم نگاهی به رنگ‌ها و مفاهیم آن‌ها در نوع پوششی که انتخاب می‌کنید داشته باشیم.

مشکی

کسی که مشکی می‌پوشد فرد مقتدری به نظر می‌رسد و شما را لاغرتر نشان می‌دهد. فصل یا زمان خاصی ندارد. همیشه می‌توانید مشکی بپوشید.

سفید

غیر رسمی بودن و ساده بودن همراه این رنگ است. نمادی از شفافیت و پاکیزگی، ساده و بی‌آلایش است. همچنین برای فصل تابستان می‌تواند به عنوان رنگی رسمی استفاده شود.

خاکستری

وقار کلمه‌ای است که با رنگ خاکستری همنشینی خوبی دارد. شما را با اعتماد به نفس نشان می‌دهد. بیشتر یادآور نسل‌ها و تیپ‌های قدیمی است. خاکستری رنگی خنثی است.

قرمز

عصبانیت و برافروختگی را به یاد می‌آورد. نمادی برای پرانرژی و شاد بودن، قوی و اشتیاق است.

زرد

رنگی برای شادی و شوخ بودن، غیر رسمی بودن و شادی همراه این رنگ است. رنگی است که برای تمرکز کردن هم از آن استفاده می‌شود. مطلقاً برای رویدادهای جدی مناسب نیست.

سبز

رنگی برای دوستداران طبیعت و محیط زیست، نمادی برای آرامش و اطمینان، برای مکان‌ها و رویدادهای ارزشمند انتخاب خوبی است تا ارزشمند بودن را نشان دهد.

قهوه‌ای

رنگی برای ثبات و پایداری است. در عین حال این رنگ پیامی از قدرتمند بودن و در عین حال باهوش بودن را می‌رساند.

بنفش

یادآور لوکس بودن و گرانقیمت بودن و نمادی برای با ارزش بودن است. حس اعتماد به نفس ایجاد می‌کند. رنگی رومانتیک و عاشقانه است.

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *