در عروسی چی نپوشم؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عروسی

همیشه وقتی به یک مهمانی (خصوصا عروسی) دعوت می شویم ، دغدغه ی ” چی بپوشم ” شروع می شود! اما تا به حال به این فکر کرده اید که نباید ” چی بپوشید ” ؟! جواب این سوال در انتخاب استایل مناسب شما بسیار ضروری می باشد. امروز در چی مده راجع به این موضوع صحبت می کنیم.

سفید

در عروسی به هیچ عنوان سفید نپوشید البته مپگر عروس باشید. این رنگ در مراسم عروسی فقط برای خود عروس مناسب است پس سعی نکنید خود را با عروس ست کنید.

به رنگ ساقدوش

احتمالا شما نمی خواهید ساقدوش باشید و یا با او اشتباه گرفته شوید. راه حل آن ساده است با ساقدوش مشورت کرده و رنگ لباس او را بپرسید تا از ست شدن با او جلوگیری شود.

یک دست مشکی

این رنگ خاصتا به صورت یک دست بیش از حد رسمی می باشد. البته در سیاری از فرهنگ ها هم رنگ عزا و ماتم است. البته استفاده از رنگ مشکی به صورت جزیی مشکلی ندارد ولی استفاده بیش از حد از آن ممنوع می باشد.

برهنه بودن بیش از حد

لباس اساسا برای زیباتر نشان دادن شماست. پس برهنگی بیش از حد مناسب برای یک مهمانی رسمی نیست. حتی در مراسم کاملا زنانه! در واقع جذابیت پرستیژ شما بایستی مورد توجه باشد و نه چیز دیگری.

نامتعارف بودن بیش از حد

در یک مهمانی ترجیبح بر شیک بودن می باشد. اما عده ای شیک بودن را با تو چشم بودن به معنای منفی اشتباه نگیرید. چرا که برخی از تو چشم بودن ها به معنای زیبایی شما نیست و کاملا معنای برعکسی می دهد.

بخوانیم  زيبايی لب ها با خط لب مناسب

کت و شلوار

یک عروسی ست و نه مصاحبه کاری!! به هیچ وجه در عروسی کت و شلوار نپوشید. شلوار تنگ و گشاد هم تفاوتی ندارد و به طور کلی فراموشش کنید!!!

جین پوشیدن

فکرش را هم نکنید!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *