1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

در سفر چه چیزهایی با خود ببریم؟

holiday packing list

 

بسته بندی و مرتب چیدن وسایل همواره برای هر کسی علی الخصوص خانم ها چالش مهمی برای رفتن به تعطیلات می باشد. در هر موقعیتی شما تمایل دارید که وسائل مورد نیازتان را همراه داشته باشید و استرس برخورد با موقعیت های مختلف را نداشته باشید. بی شک هنر بسته بندی قدم اول برای شروع سفر و شاید هم انتخاب مقصد باشد! امروز در “چی مده” ما این نگرانی شما را برطرف خواهیم کرد تا سفری بدون دغدغه داشته باشید.

دراز کشیدن کنار یک استخر و گذراندن زمان تعطیلات به گردش مطلوب هر شخصی برای تعطیلات می باشد. اما چگونه باید تعطیلات خوبی داشت و حس ماجراجویی را نیز تجربه کرد. یک راه ساده بسته  بندی شفاف و همراه داشتن تجهیزات جانبی حیاتی می باشد. لباس شنای یک تکه از لباس شنای دو تکه بهتر است. اما اشتباه نکنید لاس یک تکه خسته کننده نیست؛بلکه تنوع کافی در این نوع لباس نیز به حد کافی وجود دارد. پوشش یک تکه علاوه بر زیبایی برای پوشاندن نواقص بدن نیز مناسبتر است. یک لباس معمولی روشن می تواند با توجه به فضای ساحلی باعث جذابیت شما نیز بشود.

محتویات چمدانم

همواره راحتی و به درد بخور بودن دو عامل اصلی برای آوردن تجهیزات سفر می باشد. یک کوله پشتی ساده و یک صندل چرمی گزینه مناسبی است. رفتن به تعطیلات در یک شهر دیگر ملزومات متفاوتی نسبت به یک سفر ساحلی دارد. در واقع شما میباسیتی در این حالت کمی جمع و جورتر باشید. راحتترین راه انتخاب وسائی حیاتی می باشد. در حوزه لباس باید در نظر داشت که شلوار جین و لباس راحت با یقه باز و LBD انتخاب خوبی است. انتخاب های مناسب که با هم هماهنگ هستند در واقع بیانگر سلیقه شما در انتخاب وسائل سفر داشته اید.

بخوانیم  برطرف کردن غبغب با ماساژ

وسائل سفرتان نبایستی خیلی درگیر تجملات باشد. نگران پاشنه ها نباشید. یک پاشنه تخت قطعا بهتر است. یک کفش شیک با یک کوله پشتی جلوه شما را جابتر خواهد کرد. مدهایی هستند که در فصل گذشته مورد توج بوده اند. رنگ و نقاشی همواره نگرشی جالب بوده اند. واضح است که در یک مد ساحلی لباس شنا همواره مطرح است. پس چرا از رنگ های شاد و جذاب استفاده نکرد. پوشیدن این نوع لباس عای براق و درخشان علاوه بر همه ی زیبایی هایش جلوی گرمازدگی را نیز می گیرد. یک ظاهر کلاسیک به همراه رنگ های شاد و هیجان آور نباید باعث ترس شما شود. جزییان جالبی که در طرح لباس شما وجود دارد، خود باعث جلب توجه می شود. یک بار امتحان لباس شنای رنگارنگ حتما نظر شما را عوض خواهد کرد.

 

 

ترجمه اختصاصی “چی مده” ار سایت Glamour

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *