1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

حال و هوای متفاوت مراسم گرمی ۲۰۱۸

How The Grammy Awards Red Carpet Will Support Time’s Up

حمایت مراسم فرش قرمز گرمى از کمپین تایمز آپ با گل رز سفید

سه هفته بعد از مراسم فرش قرمز گلدن گلوب که سلبریتی ها با پوشیدن لباس سیاه در آن حضور داشتند قرار شد که یک رویداد سیاسی فشن در فصل جوایز ثبت گردد.
مقرر شد در مراسم گرمی ٢٠١٨ نامزدان و مجریان از رز سفید در پوشششان برای حمایت از شروع فعالیت کمپین تایمز آپ استفاده کنند.

گروه اجرایی صنعت و هنر به رهبری مگ هارکینز Meg Harkins، نائب رئیس ارشد گروه بازاریابی Roc Nations و کارن ریت Karen Rait، از مسئولین کمپانی IGA Records ، با تشکیل گروه Voices in Entertainment و صدور بیانیه ای،خواستند تا اهالی هنر و هنرمندان را به حرکت وادارند.

به نقل از گروه Voices in Entertainment :”ما تحت تاثیر کمپین تایمز آپ، هنرمندان و عوامل اجرایی حاضر در ۶٠ امین مراسم گرمی،در ٢٨ جولای ٢٠١٨ در نیویورک، ترغیب به استفاده از رز سفید در پوشش آنها میکنیم.”
دلیل برگزیدن رز سفید نیز به مفهوم آن در گذشته بر میگردد که نمادی از صلح،امید و مقاومت بوده است.

Grammy-Awards-2018-Celebs-White-Roses

در ادامه بیانیه درخواست شد که در حمایت از برابری در محل کار، ایجاد محیط های کار بدون هر گونه ازار جنسی و ارتقا اگاهی از مسئولیت همان طور که خواهران ما در ١جولای ان را اغاز کردند و بعد در گلدن گلاب ان را ادامه دادند.
هنرمندانی از جمله Kelly Clarkson و Rita Ora حمایت از این حرکت را شروع کرده و از رز سفید به عنوان نماد انتخابی استفاده کردند.
هارکینز،عضو کمپین، میگوید:”این فقط یک نماد بصری نیست بلکه حمایتی مالی از زنانی است که به کمک نیاز دارند.” وی همچنین امیدوار است که مبلغ جمع اوری شده توسط کمپین، تقویت و بیشتر شود.
ریت نیر معتقد است که موسیقیدان ها اثر بسزایی برای رسیدن به این هدف دارند و فقط این شب موسیقی است که میتواند حمایت از برابری و حفاظت از افراد در محل کار را نشان دهد.

بخوانیم  9 تا از محبوبترین لاک های ناخن تابستان امسال به توصیه طراحان

در زیر تصاویری از مراسم فرش قرمز این رویداد باشکوه را می توانید مشاهده نمایید (ورق بزنید)

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *