بهترین مدهای پاییزه برای کودکان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

معمولا وقتی برای خودمان مدی انتخاب می کنیم دقت زیادی به خرج می دهیم ولی وقتی نوبت به کودکان می رسد خیلی سرسری انتخاب می کنیم. در حالی که برندهای بسیاری به صورت تخصصی فقط روی مدهای کودکانه کار می کنند و تنوع مد برای کودکان، کسری از بزرگسالان ندارد. در این مقاله از چی مده تعدادی از مدهای کودکانه شیک و جدید برای این پاییز را به شما معرفی می کنیم.

تصاویر حیوانات

مد کودک

استفاده از طرح حیوانات بر روی پیراهن معمولا انتخاب مناسبی می باشد. استفاده از یک طرح گرافیکی یا کارتونی آهو یا گوره خر بر روی تی شرت به همراه یک شرت با رنگ های زنده و کودکانه مدی مناسب می باشد.

مدهای کلاسیک به روز شده

مد کودک

اشتباه نکنید منظور تکرار یک طرح قدیمی نیست. اما توجه داشته باشد برای یک کودک که تحرک زیادی دارد کفش مناسب و احتی را باید انتخاب کرد. پس با طرح های متفاوت کفش را چرم انتخاب کنید. پس ست تی شرت با شلوار جین راحت مناسب است.

سویشرت بلند و راسته

مد کودک

مدی که کودکان را خیلی زیبا و شیرین می کند. مزیت این مد اینست که با هر چیزی تقریبا می توان پوشید. علاوه براین یک لباس راحت برای کودکان هم می باشد که مزاحم تحرکاتشان هم نمی شود.

شلوار جین های کهنه نما

مد کودک

مسلما شلوار جین همیشه مد بوده و مدهای متفاوت آن همیشه مورد توجه بوده است. اما لزومی ندارد که کودکتان به همان مد های آبی قدیمی روی بیاورد بلکه می توان از مدهای جدیدتر استفاده کرد. مثلا شلوارهای کمی پاره با بالا دادن پاچه شلوار به همراه تی شرت بلند می تواند انتخابی به مد روز و مناسب باشد.

بخوانیم  چگونه از شرّ چربی های شکم خلاص شویم؟!

پلیور بافتنی

مد کودک

مسلما با توجه به آب و هوای متغیر پاییز داشتن پلیور کار عاقلانه ای می باشد. استفاده از رنگ روشن و استفاده از رنگ های خنثی در بقیه پوشش بهتر است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *