1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

باورهای نادرست در مورد ابرو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ابرو

از ابروهای کم پشت تا ابروهای پرپشت تا پهن و نازک در تمامی حالت ها همیشه انتخاب مدل ابروی مناسب تاثیر به سزایی در زیبایی دارد. اما کدام را انتخاب کنیم؟ در این بین باورهای درست و نادرست بسیاری نیز در مورد ابروها وجود دارد که گاهی ما را در تصمیم گیری صحیح دچار مشکل می کند. تامی فیشر به عنوان یک متخصص زیبایی با بیان تعدادی از این باورهای اشتباه و رایج، راهنمایی های خوبی برای شما دارد که چی مده آن ها را در این مقاله با شما در میان می گذارد.

باور اشتباه اول: اصلاح بیش از حد ابرو ضرری ندارد!

یکی از معضلاتی که به دلیل وسواس بیش از حد بر مرتب بودن ابروها به وجود می آید. حتما برخی مواقع باید اجازه رشد ابروها را داده و دست از اصلاح ابروها برداشته و برای تقویت و جایگزینی ابروهای از دست رفته حداقل ۱۲ هفته از سرُم ابرو استفاده نمایید. بعد از دو ماه دوباره ابروهای شما رشد عادی خواهد داشت.

باور اشتباه دوم: انتخاب رنگ ابرو هماهنگ با رنگ مو !

همان کاری که ریتا اورا انجام می دهد. همیشه ابروها را یک درجه از مو تیره تر نگه دارید. این کار باعث جلوه بیشتر چشمانتان می شود.

باور اشتباه سوم: شما نباید موی بالای ابرو را اصلاح کنید !

شاید شما نیز این داستان را شنیده اید که: افرادی که قسمت بالای ابروهایشان را اصلاح کرده اند برای همیشه یا طولانی مدت قوس بالای ابرو را از دست داده اند! حتما خط سیر کلی ابرو را نگه دارید. فیشر همواره مشتریانش را تشویق می کند تا مویی که بین ابرو و خط مو می افتد را اصلاح کنند. این کار کمک می کند تا ابروی شما پرتر به نظر برسد.

بخوانیم  9 ماده ی غذایی ضروری برای بدن

باور اشتباه چهارم : با وکس ابرو روند برگشت پذیری ابرو سریعتر می شود!

آیا شما هم به این قضیه باور دارید که وکس ابرو باعث رویش سریعتر و ضخیم تر ابروها می شود؟ فیشر به ما می گوید که این یک یاور کاملا اشتباه است و این کار نه باعث رشد سریع تر ابروها می شود و نه باعث ضخیم تر شدن موهای جدید ابرو.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *