1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

انگشتر خاتم (Signet Ring)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

انگشتر خاتم

تاریخچه انگشتر خاتم دار

در جهان باستان انگشتر خاتم دار مانند کارت اعتباری امروزی تان بوده است. اگر آن را گم می کردید بخاطر اهمیت بالا، حالت ترس و وحشت به شما دست می داد.
در آن زمان حلقه شما به عنوان امضاء شما عمل می کرده و از آن به عنوان مُهر استفاده می شده است. چون مهرها نشانه قدرت افراد بودند. افرادی که مُهر برجسته یا انگشتر خاتم دار داشتند به عنوان اشخاص قدرتمند و بانفوذ شناخته می شدند و مورد احترام مردم قرار می گرفتند.

انگشتر خاتم

انگشترهای خاتم نشانگر فردیت و اصالت افراد بوده و نشان می داده که آنها از چه خانواده ایی بوده اند و چه رتبه ایی دارند و به گونه ایی امضاء هنری آنها بوده است.

در گذشته سرقت حلقه ی یک فرد جرمی جدی بوده و شدیدا با آن برخورد می شده. زیرا به وسیله حلقه که مُهر آن شخص بوده می توانستند اختیارات آن شخص را در دست گیرند. گذشتگان معتقد بودند که علامت روی حلقه می تواند بخت و اقبال صاحب حلقه را نیز تغییر دهد.

در مصر باستان زنان ثروتمند و اشراف زاده از انگشترهای طلا استفاده می کردند. ولی زنان طبقه پایین تر انگشترهای از جنس نقره و یا سفال به دست داشتند.

اگر دوست دارید انگشتر منحصر به فرد خود را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به عتیقه فروشی ها مراجعه کنید، در آنجا حتما می توانید انگشتری با طراحی خاص و منحصر بفرد خود را پیدا کنید.

بخوانیم  هفت علامت وابستگی و آسیب پذیری در رابطه

انگشتر خاتم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *