1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...

اشتباهات رایج در چربی سوزی

اشتباهات رایج در چربی سوزی

اصرار در خام خواری!

هنگامی که شما واژه ” کاهش وزن” یا ” کاهش چربی” را می شنوید نخستین چیزی که به ذهنتان می آید چیست؟

اگر شما همانند بسیاری از افراد دیگر هستید که آموزش رسمی در فیزیولوژی ورزشی یا تغذیه نداشته اید، ممکن است تصور کنید که نباید چیزی غیر از برگ سبز و بخار داده شده و مرغ کامل پخته نشده بخورید. این تصور به تنهایی کافیست تا فرد در اهداف چربی سوزی و کاهش وزن تجدید نظر کند!

متخصصین واقعی یا کارشناس نما

هر کجا که بنگرید ” متخصصانی” هستند که ادعا می کنند روش های آن ها برای چربی سوزی برای هر کس دیگری فوق العاده هستند. در سخن ( آسان است). همه شما باید این مغذی ها را حذف کنید یا مکملی را اضافه نمایید و در عرض چند روز شما معجزه خواهید کرد.! آیا شما برای کل داستان این رژیم های غذایی محکم و روش های چربی سوزی آماده هستید؟

آن ها باعث می شوند تا شما وزن آب را در طی دوره یک یا دو هفته ای کاهش دهید در حالی که شما از نوع خاصی از” مواد غذایی بد” محروم هستید، در حالی که در کمین هر کسی هستید که با یک صفحه ” غذا ممنوع” راه می رود! برای بازاریابی فانتزی سقوط نکنید. این روش ها پایدار نیستند و اغلب منجر به افزایش وزن پس از محو شدن قدرت شما می شود.

کاهش وزن منطقی

چگونه یک زن می تواند بدون خواستن به تحلیل رفتن یک عضو یا صرف کردن مدت زیادی روی یک تردمیل لاغر شود؟ در اینجا برخی از مشترک ترین تصورات غلط درباره کاهش چربی و اینکه چه کارهایی می تواند انجام دهید تا از اشتباهات رایج مرتبط با برنامه های کاهش وزن بانوان جلوگیری کنید وجود دارد.

بخوانیم  از این 8 اشتباه در تمرین بدنسازی خودداری کنید!

رژیم گرسنگی غیر عمدی

بزرگ ترین دروغ درباره کاهش چربی بانوان این است که شما باید به منظور کاهش چربی به خود گرسنگی بدهید. گفتنی است که بزرگ ترین دروغ ها نزدیک ترین به حقیقت است، و این مورد زمانی است که به کاهش چربی می پردازید.

حقیقت درباره کاهش چربی این است که شما در یک کمبود کالری کمی به منظور از دست دادن چربی بدن قرار بگیرید. اگر شما می خواهید که یک پوند از چربی تان را در عرض یک هفته از دست بدهید، شما باید روزی ۵۰۰ کالری کم کنید. همین است!  نه کم و نه بیش. برای قرار دادن چیزها در چشم انداز، می توانید ۵۰۰ کالری را با حذف نوشابه های شیرین از وعده غذایی روزانه تان کم کنید و آنها را با آب جایگزین کنید.

اهمیت تعادل در دریافت کالری

نیازی نیست که کالری را به شدت قطع کنید و به خود گرسنگی دهید به این معنی که متابولیسم شما به طور کامل خاموش شود. هنگامی که شما به شدت کالری را قطع می کنید، بدن شما با چسبیدن به هر نوع چربی که انرژی آن را ذخیره می کند پاسخ می دهد، زیرا حس می کند که شما در زمان قحطی هستید. هنگامی که این اتفاق می افتد، بدن شما شروع به شکستن بافت می کند که کالری بیشتری را حفظ کند، به علاوه عضله. هر کاهش وزنی از کاهش شدید کالری به احتمال زیاد عضله و آب است. این کار به جای یک ظاهر مطلوب لاغر یک چربی لاغری ایجاد می کند.

بخوانیم  ترند: تیپ ورزشی شیک

فرمول محاسبه کالری مناسب

تعدادی فرمول وجود دارد که برآورد می کند که شما روزانه چقدر کالری نیاز دارید. یک راه آسان این است که وزنتان را به کیلوگرم درآورده ( پوند تقسیم شده با ۲.۲) را در ۳۸ ضرب کنیم. این کار به شما نقطه ی شروع خوبی می دهد و می توانید از آنجا هر دو هفته یا به این ترتیب با کم کردن ۲۰۰ تا ۵۰۰ کالری هماهنگ کنید. برای مثال یک زن ۱۳۰ پوندی روزانه حدود ۲۲۰۰ کالری برای شروع نیاز دارد و تنظیم و تعدیل می تواند هنگامی که کاهش وزن متوقف شد ساخته شود. این راه درست و پایدار برای کاهش چربی و اطمینان از این است که شما تا حد امکان عضله نگه داشته اید در حالی که کمبود کالری کم داشته اید.

رژیم لاغری شکم و پهلو

وقتی تنظیمات را انجام می دهید، به یاد داشته باشید که مقدار کالری که هر روز قطع می کنید کمتر است. رژیم غذایی شما هنوز هم باید انرژی لازم شما را برای تمرین شدید با وزن و در طول جلسات قبلی خود فراهم کند. اگر مؤثر نبود ، مجدداً بررسی کنید که چقدر روزانه کالری مصرف می کنید یا اینکه یک روز را از هر هفته جایی که شما تعداد کالری هایی را که از طریق تقلب غذایی به دست می آورید انتخاب کنید. نکته اینجاست که شما نباید در حالی که تلاش در کاهش چربی دارید به خود گرسنگی بدهید.

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *