1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

استایل بوهو یا بوهمیا

بوهو

بوهو یا بوهمیا چیست؟

بوهمیا یک استایل و سبک‌ زندگی است که از مردم کوچ نشین منطقه بوهم(شرق آلمان) گرفته شده و از اوایل دهه شصت به عنوان یکی از چند استایل اصلی در فشن، طرفدار زیادی دارد. ویژگی های اصلی بوهمیا استفاده از پارچه های طرحدار با طرح گل های ریز یا موتیف های شرقی است. طرح هایی پر از رنگ و طرح که یادآور طبیعت هستند.

جنس پارچه معمولا نازک و مدل لباس ها گشاد و آزاد است. چراکه در این استایل، اصل بر راحتی و نزدیکی به طبیعت است. به همین دلیل آرایش مو و صورت تا حد امکان نچرال انجام میشود.

استایل بوهو یا بوهمیا

در این استایل ، معمولا از دامن بلند و پرطرح و رنگ، بلوزهای گشاد، مانتو، پالتو، بوت، شال و شلوار از منگوله، پارچه های ریشدار و پر استفاده میشود. اکسسوری و به خصوص گردنبند و گوشواره مهره دار (مثل دریم کچر و …) بیشترین کاربرد را در سبک بوهمیا دارد. کفش های بنددار روباز نیز در بهار و تابستان استفاده میشود. پارچه های سنتی ایرانی و کیف و کفش صنایع دستی برای  استایل بوهمیا بسیار مناسب است.

اخیرا این استایل در بین دختران ایرانی نیز رواج بسیاری پیدا کرده است. به همین خاطر تصمیم داریم در این مقاله از چی مده با هم به تماشای کالکشنی از استایل زیبا و ترند بوهو یا بوهمیا بنشینیم و ایده بگیریم. (ورق بزنید)

15+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری
بخوانیم  20 قانون حیاتی مد برای جنتلمن ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *