1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

داشتن یک اتاق خواب بهتر برای زندگی عاشقانه تر به سبک فنگ شویی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فنگ شوی

مطابق با آموزه های فنگ شویی خانه ما و دکوراسیونش تاثیر مستقیمی روی روحیات و به تبع آن تصمیماتمان دارد. این آموزه ها به گفته Bryce Kennedy زندگی عاشقانه شما را به مراتب موثرتر و بهتر می کند. در این مقاله “چی مده” شما را با این آموزه ها و روش های به کار گرفتن آن در اتاق خواب بیشتر آشنا می کند.

هر زنی می بایست این ها را در خانه اش داشته باشد:

بالشی مناسب

یک بالش مناسب شب شما را به دور از انرژی منفی و باعث خوابی راحتتر خواهد شد. به علاوه همین تکنیک های ساده کلاس خانه شما را نشان می دهد وفضای خانه شما را دلنشین تر می کند.

فنگ شوی

چیزهای که برای شما الهام بخش است روبروی رخت خوابتان قرار دهید

فضای مستقیم جلوی تخت شما بنا به گفته فنگ شویی فضای قدرت می باشد. مسلما تاثیر این فضا روی روحیات شما کاملا موثر خواهد بود چیزی مثل یک اثر هنری محبوب می تواند اثر سحرآمیزی داشته باشد. البته یک عکس خانوادگی توصیه نمی شود چرا فضای اتاق خواب شخصی می باشد و فقط متعلق به شما و همسرتان می باشد. پس در اتاق خواب فضا می بایست فقط متعلق به شما و همسرتان باشد.

همیشه دو نایت استند داشته باشید

مطمئن شوید که دو میز و دو مسیر منتهی به تخت خواب وجود دارد و تخت خواب را گوشه و بسته قرار ندهید. اگر مجرد هستید این کار باعث می شود که شما برای یک شریک زندگی آمادگی خوبی پیدا کنید. همین روش ساده به حس برابری و اهمیت قائل شدن دو طرفه کمک می کند و تجربه خوبی برایتان خواهد بود.

بخوانیم  رازهای ماندگاری آرایش روزانه (شماره 4)

اصلاح مکان نصب نقاشی ها

مثل همیشه نقاشی های نصب شده روی دیوار در زندگی شخصی شما موثر خواهند بود. اگر مجرد هستید یک تابلوی درخشنده تر و تا حدی هیجانی تر پیشنهاد می شود. اگر متاهل هستید یک اثر مورد پسند همسرتان و خودتان باشد. اثری که با دیدن آن یاد خاطره زیبا و مشترک شما را زنده کند، نصب کنید .

پاک کردن زیر تخت

زیر تختتان را  جایی برای نگه داری کاغذ ها و اسباب قدیمی و به دردنخور نکنید و همواره در تمیزی و نظافت آن کوشا باشید. یادتان باشد که تخت خواب شما مکانی برای آرامش و لذت بردن مشترک است پس آن را با انباری اشتباه نگیرید!

فنگ شوی

مبلمان معیوب را تعمیر کنید

خوابیدن روی تختی که با کوچکترین حرکتی صدا می دهد و می لرزد اصلا ایده مناسبی نیست. فنگ شویی این را به شدت رد می کند. سیگنال های جانبی آزار دهنده به طور کلی از اتاق می بایست حذف شوند تا انرژی مثبت شما را نگیرند. در یک اتاق خواب ایده آل همه چیز متعلق به شما وهمسرتان است و همه توجه شما می بایست به سمت این مسئله باشد.

فنگ شوی

یک دکور ویترینی

حتما در دکور و چیدمان اتاق خوابتان یک وسیله ویترینی و تزیینی بگذارید؛ چه بزرگ و چه کوچک. این کار شما را از فضای به شدت متریالی و شئ گرا دور می کند. یک گلدان با طرح گل رز یا پادری باطرح راه راه می تواند مفید باشد. استفاده از رنگ قرمز در دید باعث تحریک پذیری بیشتری می شود و شما را آماده تغییرات می کند.

بخوانیم  تمریناتی که اکثر ورزشکاران آن را اشتباه انجام می دهند

گیاهانی برای اتاق خواب

نه فقط در اتاق خواب که در همه جا گیاهان یکی از اثربخش ترین عوامل زندگی شاد هستند. تولید اکسیژن باعث احیای فضا و طراوت روح می شود. از دیدگاه فنگ شویی بی تحرکی وبی میلی برای در زندگی زناشویی را ازبین می برد.

فنگ شوی

نظم، نظم و نظم!!

در همه جهات نظم و ترتیب بسیار مهم است و در اتاق خواب اهمیت آن بیشتر می شود. تکنیک های Kondo برای تا کردن لباس ها درخشندگی دکور اتاق و … همواره باید مد نظر باشد. این مسئله ارتباطی به مجرد و متاهل بودن ندارد و اقدامی حیاتی برای هر کسی می باشد. اساسا مغز انسان محیط مرتب را برای تمرکز مناسبتر می داند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *