1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

هر آنچه در مورد میکروبلیدینگ ابروها باید بدانید

microblading

 

زمانی که شما از هرنوع مداد یا ژلی استفاده می کنید باید بدانید که خط ابرویتان تحت تاثیر اثرات این مواد قرار خواهد گرفت. استفاده از تاتو به آن اندازه که به نظر می رسد ترسناک نیست. در این جا قصد داریم تا از حرفه ای های طراح ابرو برای شما پیشنهاداتی مثبت و سازنده بیاوریم.

رنگ نگاری به نوعی خود یک تاتو می باشد. بر خلاف یک تاتوی معمولی میکروبلیدینگ نوعی تاتوی هنری می باشد که با دست و نه با ماشین جوهر به زیر پوست تزریق می شود. Ava می گوید: من طرحی را شبیهه به مو با ابزار مختلف بر روی میمیک خط ابرو می کشم. با این که به اندزه تاتوی معمولی عمیق نیست کماکان یک تاتو به نظر می رسد.

microblading

 

اگر شما به این مسئله خیلی فکر می کنید پس آسپرین مصرف کنید! البته رتینول هم مناسب می باشد. چرا که رتینول پوست شما را ظریف می کند ولی اندکی شاید هم خونریزی داشته باشد. برای جلوگیری از عفونت های احتمالی از الکل استفاده کنید.

اندکی در د طبیعی است. شما اندکی درد را حس می کنید ولی نه به اندازه درد زایمان! دردی قابل تحمل. پس می بایست قبل از کار با استفاده از برخی کرم ها درد را تعدیل نمود.

Aava می گوید که نبایستی کسی رااذیت کرد به عنوان کسی که برای هر مشتری دوساعت وقت می گذارم!

microblading

از ابروی تازه کار شده میبایستی مراقبت نمود و آن را با آب مورد شستشو قرار نداد. برخی احساس سوزش و ناراحتی می کنند که با وازلین می توان آن را تعدیل نمود. خط ابروها در ابتدا کمی تیره به نظر می رسد که به مرور بهتر می شود. پمادهای مراقبتی در اولین جلسه میبایستی استفاده شود. کمی قرمز پوست هم طبیعی می باشد.

بخوانیم  سفید کردن دندان در منزل؛ راحت و ارزان

برمبنای سبک زندگی و ژنتیک معمولا هر شش ماه یکبار نیاز به مراجعه مجدد می باشد. اما باید بدانید که میکروبلیدینگ نوعی سرمایه گذاری می باشد. در اولین بار تا ۹۰۰ دلار هزینه برمیدارد. با این که سرویس های ارزانتری هم موجود است.

 

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
اشتراک گذاری

۱ نظر to “هر آنچه در مورد میکروبلیدینگ ابروها باید بدانید”

  1. نسیم says : پاسخ دادن

    خیلی اطلاعات مفیدی بود، ممنون

    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *