۵راز منحصر به فرد بودن دکوراسیون فرانسوی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دکوراسیون فرانسوی

قبلا مقاله ای مفصل راجع به شیک پوشی و منحصر به فرد بودن دختران فرانسوی ارائه دادیم. با مراجعه به آن مطلب درخواهید یافت احترام به هویت و در عین حال سادگی برای آن ها بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله از چی مده به رهیافتی دیگر از این ایده در دکوراسیون داخلی منازل و دیگر محیط ها خواهیم پرداخت.

 • احترام به تاریخ

  دکوراسیون فرانسوی

چیزی که در دکوراسیون منازل ایرانی به ندرت یافت می شود. باید توجه داشت خانه ای در ایران بایستی با روح همان تمدن و فرهنگ مطابقت داشته باشد نه با تمدن غرب یا شرق. Betsy Kasha از دکوراتور های مطرح فرانسوی می گوید: تقریبا تمام پروژه های ما ارتباطی با ترجمه تاریخ قرن ۱۷ تا ۱۹ دارد. اساسا طراحی های ما تعبیری  مدرن از طرح های تمدن ما می باشد. البته نه این که تمام تم لاکچری روز را فراموش کرده و فقط به تاریخ نگاه کنیم. زیرا محیط کار یا منزلمان را قرار نیست تبدیل به موزه کنیم!!

 • استفاده از آنتی دکور!

  دکوراسیون فرانسوی

زمانی که مشتری شما شدیدا تمایلات سنتی دارد تا جایی که ممکن او را برای تطبیق با شرایط مدرن ترغیب کنید اما با این حال وظیفه اصلی شما انعطاف پذیری با همین شرایط می باشد. باید توجه کنید که نقاشی ها در این حالت هارمونی داشته باشند. مثلا در اتاق خواب پرتره های کلاسیک و استفاده از پادری های طرح چرم و در گوشه اتاق صندلی راحتی. در واقع ایده آنتی دکور ایجاد فضایی طبیعی به گونه ای که گویی خود مشتری آن را انجام داده و با آن غربی نمی کند.

 • طراحی راحت

  دکوراسیون فرانسوی

نه خیلی ساده و نه خیلی پیچیده! تکنیک اکثر مدهای فرانسوی. آن ها اعتقاد دارند که نبایستی خیلی تلاش کرد و زحمت بیهوده برای پیچیده سازی کشید. حس آمیزی موجود در طرح و نمای مثلا آینه بسیار مهم است. استفاده از یادگاری های سفر هایمان و استفاده از برخی تم های نوستالژیک توصیه می شود. دکوری با تلفیق هنر و کتاب و ایجاد فضایی شخصی بسیار مناسب است.

 • استفاده و بازیابی

  دکوراسیون فرانسوی

یک قانون ساده که از آن تبعیت کردن راحت است. صنایع دستی را با دقت انتخاب کنید و به جا و نه به افراط از آن ها استفاده کنید.  راه حل آن استفاده از طرح های طبیعت گونه می باشد. استفاده از یک نقاشی با طرح طبیعت و گلدان های ساده پیشنهاد می شود.

 • اجتناب از رنگ های خنثی

  دکوراسیون فرانسوی

استفاده یکنواخت از رنگ سفید توصیه نمی شود. در واقع همین رنگ پلی است برای ارتباط سنت با مدرنیته. پس، از آمیختن رنگ ها نباید ترسید. بیشتر تلفیق اسباب دهه ۵۰ با اسباب و وسایل کنونی ایده خوبی است. اما این طرح ها بایستی از رنگ های مناسبی هم باشد.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • avatar
بخوانیم  هر روز دوش گرفتن؛ مفید یا مضر ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *