چی بپوشم که لاغر دیده شوم؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

داشتن کمی اضافه وزن به این معنی نیست که نمی توانیم خوش تیپ و زیبا باشیم! خوش پوش بودن فقط به سایز آنچه که می پوشیم ربط ندارد بلکه اینکه چطور تیپمان را می سازیم می تواند به ما کمک کند تا جلوه خوبی از ظاهر خود نشان دهیم. همه چیز درباره مقدار مناسبی اعتماد به نفس و انتخابی درست و هوشمندانه است!

تمام خطوط، رنگ ها و نقش های لباسی که بر تن دارید در چگونه دیده شدن ظاهر شما تاثیر گذار است، بنابراین با دانستن نکاتی راجع به چگونگی هدایت این تاثیرات،می توانید به حالتی که دوست دارید دیده شوید نزدیک گردید. با انتخاب خود شما می توانید توجه را به قسمتی از بدن جلب یا از آن دور کنید، بنابرین اگر مثلا بالاتنه ای بزرگ دارید بهتر است توجه را از قسمت بالای بدن خود به پایین هدایت کنید و سعی در پنهان کردن بالاتنه داشته باشید تا اندام شما متناسب تر دیده شود.اگر پاهایی درشت دارید با دور کردن توجه از پایین تنه و تمرکز بر بالاتنه به ظاهری بهتر خواهید رسید.دانستن قوانین و نکات زیربه شما کمک خواهد کرد:

1

 • رنگ های تیره پنهان کننده ، رنگ های روشن بخصوص سفید نمایان کننده می باشند. پس اگر کمر باریکی نسبت به ابعاد بدنتان دارید، با انتخاب کمربندی روشن روی لباس تیره ،می توانید از این ویژگی ظاهری خود استفاده مثبتی داشته باشید.در صورتی که پایین تنه ای درشت دارید برای دور کردن توجه از آن ،با انتخاب شلواری تیره و تی شرتی روشن ، متناسب تر دیده خواهید شد.
 • طرح های درشت بدن را بزرگ تر نشان می دهند و طرح های ریز ظریف تر. پس بلوزی با گل های درشت مناسب بالا تنه بزرگ نیست.
 • از راه راه افقی دوری کنید! اگر بدن لاغری ندارید بهتر است از راه راه های مورب یا عمودی استفاده کنید، خطوط افقی پهنا را بیشتر نشان می دهد. تنها در صورتی که می خواهید قسمت خاصی از بدن را عریض نشان دهید راه راه افقی را انتخاب نمایید.2
 • هیچگاه پارچه چین دار یا پف دار را برای قسمتی که می خواهید کوچک به نظر برسد انتخاب نکنید، بلکه برای جلب کردن توجه به قسمتی که می خواهید بزرگتر به نظر برسد استفاده نمایید.
 • پارچه های چروک یا جمع شده برای کوچک نشان دادن مناسب هستند و در لباس ها از این نوع پارچه ها در قسمتی استفاده می شود مانند شکم که باید کوچک دیده شوند.
بخوانیم  فوران رنگ ها و گل ها در کالکشن پاییزی Gucci

4

 • چه رنگی به شما می آید؟! با پوشیدن رنگ هایی که می دانید به شما می آیند پوست و ظاهر شما زیبا و خوشرنگ دیده خواهد شد. در صورتی که رنگی که برای شما مناسب نیست ظاهر شما را نا مناسب نشان خواهد داد. پس انتخاب رنگ می تواند بسیار کمک کننده باشد.

 

و اما اضافه وزن در افراد مختلف شکل های مختلفی دارد، دو شکل اصلی آن چاقی گلابی شکل و چاقی سیبی شکل است! اگر قسمت های بزرگتر بدن شما پایین تنه یعنی باسن و پاها هستند یعنی بدن شما اضافه وزن به شکل گلابی دارد و اگر در قسمت مرکزی و بالاتنه مانند شکم اضافه وزن دارید پس سیبی شکل دسته بندی می شود.

نکاتی برای افراد با چاقی گلابی شکل:

6

 • دامن و شلوار برش دار و رسمی انتخابی مناسب است، از شلوارهایی با پاچه گشاد دوری کنید.

3

 • پیراهن های بی شکل و گشاد را انتخاب نکنید، بلکه لباسی را انتخاب کنید که کمر تنگ دارد.
 • اگر به دنبال دامن هستید، دامن فون می تواند انتخاب مناسبی باشد.
 • داشتن یک شلوار جین اسکینی با رنگ تیره می تواند گزینه ی خوبی باشد.
 • در پوشیدن لگینگ ها بسیار دقت کنید، یک لگینگ مناسب با تاپ یا تی شرتی کمی بلند و گشاد می تواند مناسب باشد، اما اگر از آن دسته ای هستید که باسن یا ران های بسیار درشت دارند این ترکیب را انتخاب نکنید!

5

نکاتی برای افراد با چاقی سیبی شکل:

7

 • از پوشیدن تاپ هایی با بند نازک بپرهیزید، همچنین تاپ کوتاه انتخاب مناسبی نیست.
 • ژاکت یا کت بلند انتخاب کنید، برش های افقی در قسمت بال و یا وسط بدن، اندام شما را پهن نشان خواهد داد.
بخوانیم  پالتوی مناسب برای افرادی با اندام سیب شکل

8

 • اگر می خواهید کمی از دست های خود را نمایان سازید، انتخاب آستین سه ربعی مناسب است. اما اگر این آستین مورد علاقه شما نیست آستین بلند و یا کوتاه تا کمی بالاتر آرنج را انتخاب کنید، چرا که آستینی که ابعاد دست را دقیقا از وسط به دو قسمت می کند ظاهر خوبی به شما نخواهد داد.
 • اگر لگینگ یا جین اسکینی می پوشید می توانید آن را با یک تاپ یا بلوز گشاد و با پارچه ای افتان بپوشید. انتخاب لباس گشاد برای بالاتنه تا زمانی مناسب است که در قسمت پایین تنه لباسی کاملا فیت بدن دارید.

9

 • سایزلباس های دکمه دار را با دقت انتخاب کنید تا در قسمت شکم و سینه بین دکمه ها باز نماند وشما را چاق نشان ندهد.

 

این تنها لباس ها نیستند که می توانند به کمک شما بیایند، بلکه اکسسوری ها و زیورآلات هم می توانند نقش موثری در ظاهر شما داشته باشند.

10

 • بانوان درشت می توانند از زیورآلات درشت تر استفاده کنند، زیورآلاتی که برای افراد لاغر ممکن است بزرگ جلوه کند برای شما می تواند بسیار زیبا باشد.در مقابل زیورآلات ریز ممکن است روی بدن شما به چشم نیاید.
 • همچنین انتخاب یک کیف بزرگ شما را ظریف نشان خواهد داد ، در مقابل یک کیف خیلی کوچک مناسب نخواهد بود.

11

 • چند النگوی زیبا و چشمگیر می تواند یک مچ درشت را کمی ظریف تر نشان دهد، گوشواره های آویزی و بلند گردن را بلند تر نشان خواهند داد.
 • یک بوت خوب و بلند که خطوط عمودی را در ذهن تداعی می کند ساق پا را لاغر تر و کشیده تر نشان خواهد داد.
بخوانیم  با کالکشن جدید H&M به پاییز قدم بگذارید

12

 • اگر پاهای درشتی دارید بهتر است کفش های خیلی ظریف و باریک انتخاب نکنید چرا که با پوشیدن آنها بنظر می آید تعادل ندارید و ظاهر مناسبی نخواهد داشت.در مقابل انتخاب کفشی با پاشنه پهن یا لژ بلند ظاهری بسیار شیک به شما می بخشد.

 

در آخر فراموش نکنید که بعد از همه ی این ها شما، شما هستید، همانطور که خودتان را دوست دارید و همانطوری که دوست دارید باشید!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *