پاییز پیش رو: شلوار جین و بوت؟ چه ترکیبی؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جین

پوشیدن ترکیب بوت و جین همیشه از محبوبترین مدها بوده است.  تنوع گسترده در ظاهر و حق انتخاب گوناگون از جمله این دلایل است. البته مناسب بودن این ترکیب برای سایزهای مختلف اندام هم کاملا موثر بوده است. داشتن حق انتخاب بین پوشش جذب یا راحتتر باعث شده است که سلایق گوناگون را ارضا کند. در این مقاله از چی مده برخی مدهای جذاب را به شما عرضه می کنیم.

 شلوار جین مشکی با بوت ساق کوتاه

به دلیل ست شدن راحت شلوار جین آبی  بعضی مواقع جین های مشکی فراموش می شوند. توجه داشته باشید جین های مشکی تا حدی به شما برای اندامی نشان دادن کمک می کنند. البته این ویژگی برای همه ی رنگ های تیره می باشد. بعد از این ویژگی می توان به ست شدن ساده ی این شلوار پرداخت. البته استفاده از بوت های روشن هم جالب است اما مسلما جای بوت مشکی براق را نمی گیرد. به این ترکیب کت چرم مشکی را هم اضافه کنید و از جذابیت خود مطمئن شوید!!

شلوار جین با بوت های بالا زانویی

نسبت به بوت های چرم سبکتر هستند. در این حالت  شلوار جین مشکی چندان مناسب نیست و به رنگ های دیگر بخصوص طوسی روی بیاورید. البته لازمه استفاده از این بوت ها شلوارهای تنگتر می باشد.

شلوار جین با چکمه اسب سواری

احتمالا معروفترین مد برای پاییز و پرهم چنین پرتکرارترین. شاید تکرار بیش از حد این مد چالش پیش روی این مد باشد. اما از طرفی انعطاف پذیری مناسب این مد می تواند از تکرار آن جلوگیری کند. حتی می توان از پلیور و انواع بلوزها برای ست کردن با آن استفاده کرد.

بخوانیم  تناسب رنگ در آرایش و ظاهر (قسمت اول)

شلوار جین با بوت ساق کوتاه

این مد را به همراه شلوار تن استفاده نباید کرد. شلوار های کمی کوتاه تا بالای بوت توصیه می شود. از طرفی کمی پارگی برای مد مناسب است ولی افراط در این کار بسیار نا مناسب است. همان اندازه کوتاه بودن شلوار هم مناسب نیست. بالا دادن و تا کردن شلوار هم ایده ی جالبی می باشد.

شلوار جین آبی با نیم بوت

بر خلاف شلوار جین مشکی در این مد استفاده از بوت همرنگ با شلوار توصیه نمی شود. در این مد توصیه به شلوار تنگ نمی شود. چرا که به گونه ای غیر عادی پا را دراز نشان می دهد. پس کمی راحت بودن شلوار توصیه می شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
3+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *