هرآنچه باید راجع به فیلر بدانید!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فیلر

این روزها کمتر کسی است که یا از فیلرها چیزی نداند یا به استفاده از آن ها وسوسه نشده باشد. اما اغلب ما اطلاعات کاملی راجع به آن نداریم. در این مقاله “چی مده” هر آنچه باید راجع به فیلرها بدانید را با شما در میان خواهد گذاشت.

فواید و عوارض فیلر

معمولا فیلر برای رفع چین و چروک استفاده می شود ولی تکنیک های جدید برای بالا بردن عضلات و هم چنین استحکام پوست استفاده می شود. تزریق ژل یا فیلر یک گزینه‌ی درمانی بدون جراحی برای مبارزه با اثرات پیری بر روی صورت می‌باشد. ژل‌های تزریقی طراحی‌شده‌اند تا ناحیه‌های تو رفته یا صاف را برجسته کرده، درون خطوط و چین و چروک‌ها را پرکرده و به صورت حالت دهند.

اما اصولا تزریق ژل چه کارهایی می کند:

  • برجسته کردن لب های لاغر
  • تو پر کردن صورت لاغر
  • صاف کردن چروک های صورت
  • بهبود اثر جای زخم ها

عوال متعددی می تواند باعث چین و چروک و ناهمواری پوست صورتتان شود:

  • رژیم غذایی غلط: رژیم های خودسرانه و غیر علمی احتمالا مهمترین عامل این عوارض می باشد. قطعا برای رفتن در یک برنامه رژیمی بهتر است با متخصص تغذیه مشورت کنید اما قبل از هر چیز بدانید بایستی در رژیم غذاییتان طیف کاملی از ویتامین ها و پروتئین ها و چربی های سالن گنجانده شود. رژیم صرفا به معنی کم غذا خوردن نیست بلکه باید غذای شما کامل و متنوع باشد.
  • استعمال دخانیات: از لحاظ علمی انواع دخانیات باعث از دست رفتن ماهیچه ها می شود. از آن جاییکه ماهیچه های صورت ظریفتر هستند پس زودتر از دست می روند. اما از آن مهمتر نرسیدن اکسیژن به شکل صحیح به تمام اعضای بدن عوارض اصلی را در پی دارد.
  • نوشیدنی های الکلی: سوای تمام عوارض خطرناک و در بسیاری از موارد جبران ناپذیر آن، الکل باعث اثر گذاری واضح بر روی پوست و کدر شدن آن می شود. توجه داشته باشید نوشیدن کم یا زیاد آن به همان میزان اثرات نامطلوب را در پی دارد. نوشیدن تمام طیف نوشیدنی های الکلی باعث چاقی صورت نمی شود فقط با برهم زدن روند گوارش و هضم باعث تجمع چربی ها در شکم و پهلو خواهد شد( اشتباهی که خیلی ها مرتکب می شوند).
بخوانیم  گزارش دومین رویداد کارآفرینی مد و لباس مُدوتک

اشتباهی که بسیاری از خانم ها انجام می دهند نگاه به بقیه و سعی در رسیدن به لب ها و دیگر ویژگی های صورت آن ها دارند. هر مدل لبی برای چهره شما مناسب نیست. همان گونه که تناسب چهره شما را برهم می زند باعث ایجاد حس عدم اعتماد به نفس نیز خواهد شد. نکته دیگر اینست که همه چین ها و خطوط ناشی از پیری نیست! برخی از این خطوط ناشی از جواهراتی است بر روی پوست شما اثر میگذارند. پس جواهراتی که بر روی صورت استفاده می شوند را سنگین انتخاب نکنید.

انواع ژل ها :

در مجموع از سه نوع مواد اولیه استفاده می شود: هیالونیک اسید و کلاژن و برخی مواد که شامل میکروسفر ها می باشد استفاده می شود. بنابراین تزریق این ژل بسته به دز هر کدام از مواد بالا اثرات متفاوتی دارند و فقط توسط متخصصین این حوزه ببایستی تجویز شود.

معمولا موادی که شامل هیالونیک اسید بیشتری هستند رواج بیشتر دارند. اثر آن نیز بین ۶ ماه تا یک سال ماندگار است.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *