شلوار کراپ مناسب برای هر سن ، قد و سایزی!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

دنیای مد به دلیل تنوع و گستردگیِ سلایق، همیشه تازه خواهد ماند. معمولا شلوارهای کراپ را مناسب افراد بلند قد می دانند. اما می توان با رعایت برخی مسائل ساده برای هر ابعادی از آن استفاده کرد. در این مطلب چی مده راه حل آن را به سادگی به شما خواهد داد:

راه حل شماره ۱:

هیچگاه اجازه ندهید لبه شلوار از ساق شما بلندتر باشد. در واقع لبه شلوار می بایست تا بالای عضله ساق باشد. البته در مدل فلوریدا برای افراد فد بلند مناسبتر است.

 how_to_wear_cropped_pants

راه حل شماره ۲:

شلوارهای مدل دامنی تا زیر زانو بهترین محل برای لبه ها می باشد. این مدل از شلوارها با پاشنه باریک و جنس جین تا ۲۰۱۲ نیز مد بوده اند.

how_to_wear_cropped_pants

راه حل شماره ۳:

معمولا در جشن های شاد بهتر است از پاشنه بلند استفاده نشود. بنابراین اگر یک شلوار بگ دارید می توانید آن را با یک کفش نوک تیز بپوشید. اما از یک شلوار تیز با کفش نوک تیز استفاده نکنید.

how_to_wear_cropped_pants

راه حل شماره ۴:

ما تشخیص داده ایم که توجه همیشگی به پاشنه واقع بینانه نیست. پس می توان با استفاده از یک پاشنه پهن ظاهری قابل قبول رسید. فقط در نظر داشته باشید کفشی که می پوشید مطابق مد روز باشد و ظاهری شل و بد قواره نداشته باشد.

how_to_wear_cropped_pants

راه حل شماره ۵:

چه پاچه ی شلوار گشاد باشد چه پهن شلوار کراپ را بایستی با رنگ شفاف و تکرنگ پوشید و از طرح های شلوغ و راه راه پرهیز کرد. اگر قصد دارید از این گونه شلوارها حتما استفاده کنید بهتر است بدانید که این مدل بیشتر به اندام فیتنس تناسب دارد.

بخوانیم  گرنبند مناسب برای گردن های کشیده

 how_to_wear_cropped_pants

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *