راز چشم های گربه ای Adele

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

چشم گربه

احتمالا خیلی از خانم ها دوست دارند تا چشم هایشان را شبیه به این خواننده معروف امریکایی کنند. چشم هایی که در عین زیبایی ظاهری تند و تیز نیز ندارد. در این مقاله از “چی مده” Ashton برخی از تکنیک ها و متدهایش را توضیح می دهد.

خط چشم

اولین راهکار که کاملا واضح است استاد شدن در کشیدن خط چشم می باشد که نیازمند تمرین زیادی نیز هست. در یک روز تعطیل که بیکار هستید حتما این کار را تمرین کنید. قبل از این که مدادتان را بردارید ابتدا سایه زدن را شروع کنید. همان طور که Ashton می گوید انتخاب یک سایه مناسب کمک می کند پلک ها از پوشش بهتری برخوردار بوده تا بتوان خط دقیق تری کشید و دستتان بیشتر باز باشد. به ارامی خط چشم را بکشید تا اثر رنگ باقی مانده روی پلک از بین برود و سعی کنید تا پر رنگتر وحرکت رو به بالا باشد.

چشم گربه

برخی پیشنهاد می کنند که روی پلک را با برچسب پوشانده و سپس خط چشم را بکشید تا متقارنتر بشود. استفاده از یک خط چشم از مدلهایی هم چون (Mark Jacobs Beauty Finerliner Ultra-Skinny Gel Crayon ) برای رسیدن به تقارن گزینه ای بسیار مناسب می باشد. مداد را از پایین مژه ها تا گوشه چشم به آرامی و یکنواخت بکشید. فقط توجه کنید که در ابتدای امر خیلی ضخیم نکشید تا جای اصلاح داشته باشد.

خط چشم

استفاده از یک خط چشم ضد آب هم چون (Marc Jacobs Beauty Magic Marc’er Waterproof Liquid Eyeliner ) بسیار مناسب برای یک آرایش حرفه ای است. البته در ابتدا خط را ملایم بکشید ولی با دقت تا بتوانید خط های بعدی را روی آن بکشید.

بخوانیم  کیف دستی پاییز امسال چی مده؟

اگر قصد دارید فعلا تمرین کنید تا برای یک شب بزرگ آماده شوید یک سایه چشم معمولی استفاده کنید. قلم را هم به صورت آرام و یکنواخت حرکت دهید. سپس یک دقیقه صبر کنید تا گَرد سایه چشم فروکش کنید. این کار باعث می شود تا خط بعد از کشیدن پایین نیاید.

ترجمه اختصاصی “چی مده” از سایت InStyle

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *