راز داشتن چشمانی درشت تر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

داشتن چشمانی درشت تر؛ سوالی که از گوگل همواره پرسیده می شود

چشم درشت

پس از بررسی “چی مده” از جستجو های گوگل متوجه شدیم که یکی از پر جستجوترین سوالات از گوگل در حوزه آرایش همین سوال بوده است. چگونه چشمانی درشت تر داشته باشیم؟ از نظر بسیاری چشمان درشت تر باعث زیباتر دیده شدن می شود. این مسئله محدود به جغرافیای خاصی نیست در سرتاسر جهان جستجوها همین نتیجه را داشته است.

خط چشم را با رنگ های درخشان و براق بکشید؛ به همین منظور می توانید از مداد صورتی- کرم استفاده کنید که به نوعی درون چشم را نمایانتر می کند. در واقع رنگ های سیاه جلوه بدتری دارد. ضمنا مژه ها هر چقدر سنگینتر شود اثر نامطلوب را بیشتر خواهید دید. برخی از افراد حرفه ای می گویند که بایستی خط چشم را با زاویه ۷۰ درجه به سمت گوشه امتداد داد.

البته در منزل بدون توجه به مدل مو یا پارامترهای دیگر از سایه چشم روشنتر نسبت به قبل استفاده کنید. به تفاوت بین جنیفر لورنس و جنیفر کانلی توجه کنید تا برایتان روشنتر شود. زمانی که از سفید کننده استفاده می کنید تغییرات رنگ موی شما کمتر نمایان می شود. مثلا تغییرات رنگ از زرد به نارنجی و قرمز. پس در مجموع می توان گفت با کم کردن نقش مژه ها و کمی هم کم کردن تاثیر سایه چشم می توان چشم ها را درشتتر نشان داد.

البته در این قضیه همواره رنگ صورت و مو هم کاملا موثر است. مثلا وقتی چشم شما همرنگ مویتان است تاثیر بزرگی چشمانتان کمتر می شود (کنتراست رنگ کم می شود). پس اندکی تفاوت در رنگ مو و چشم بسیار موثر می تواند باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
بخوانیم  نیم نگاهی به تاریخچه ی طراحی ناخن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *