راز جذابیت با شناخت رنگ ها

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

با استفاده علمی از رنگ ها هر کسی می تواند جذاب باشد

لباس رنگی

آیا واقعا ممکن است با هر رنگ دامنی به جذابیتی فوق العاده رسید؟ به نظر می رسد که این کار محتمل است و دور از ذهن نیست.
مدت هاست که بسیاری از طراحان مد با استفاده رنگ ها به مشتریانشان احساس اعتماد به نفس بیشتری القا می کنندو. مسلما ظاهر خود شخص نیز در انتخاب رنگ مهم است. Pantone یک رنگ را در سال معرفی می کند اما بقیه رنگی بنا به سلیقه ی خود رفتار می کنند و لزوما تابع این قوانین نیستند.

در این مقاله “چی مده” پیشنهاداتی برای شما دارد تا بتوانید رنگ مناسب و مورد علاقه ی خود را راحتتر انتخاب نمایید.

لباس رنگی

با توجه به طیف گسترده پیشنهادات هر چیزی از زرد روشن تا بنفش برای بالای بوت می بایستی امتحان گردد و ممکن است هر کدام ارضا کننده سلیقه ای باشد. البته بعضی رنگ ها ویژگی های ثابتی دارند. حتما شما هم دیده اید که با پوشیدن رنگ های پر جنب و جوش باعث تغییر در روحیه ی شما دارد و این ذات طبیعی رنگ برخواسته است.

رنگ های میان یک طیف معمولا اثرگذارترین و در مجموع جمعی از همه ویژگی های آن طیف را در بر دارد. مثلا شرکتی هم چون House of colours صرفا برای همین منظور تاسیس شده اند. تاثیر این رنگ ها با توجه به تمام بررسی های علمی در رفتار شما مشهود خواهد بود. پس انتخاب غلط می تواند به شدت مخرب باشد. مثلا انتخاب رنگ آبی و سبز مناسب برای یک رستوران نیست همان گونه که که در طبیعت میوه ای با رنگ آبی نمیبینید. پس کسی که قصد کاهش وزن دارد ۲ظروف آبی اشتهایش را کم می کند. به همین دلیل رنگ های تند و تیز به درد ورزش می خورند.

بخوانیم  به سبک ژاپاندی جدیدترین سبک دکوراسیون سلام کنید!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *