درمان خانگی خشکی پوست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


پوست خشک؛ مشکلات و راهکارها

پوست خشک مشکلی آزار دهنده برای آرایش و مسبب دیگر معضلات می باشد. اولین راهکار مرطوب نگه داشتن پوست می باشد. چرب نگه داشتن مرتب راه حل مهمی هست که همواره مورد توجه قرار گیرد. این معضل با رفتن به سمت فصل های سرد پاییز و زمستان عود می کند. در این مقاله از چی مده ۵ راه حل خانگی برای رهایی از مشکل خشکی پوست را به شما معرفی می کنیم.

روغن نارگیل

روغن نارگیل مناسبترین مرطوب کننده می باشد. بر مبنای مقالات علمی روغن نارگیل برای هیدراته کردن بهترین گزینه است. هیدراته کردن برای پوست های خشک به شدت ضروری می باشد.

ماسک جو

ماسک های صورت رایج برای برخی مناسب نمی باشد. این افراد بایستی ماسک هایی ضد التهاب و دارای آنتی اکسیدان استفاده کنند. بدین منظور ماسک های حاوی جو را پیشنهاد می شود.

روغن زیتون

صرف نظر از مبحث پوست بهترین روغن برای غذا روغن زیتون می باشد. اما در کنار تمام مزایای این روغن به شدت برای پوست مناسب می باشد. این روغن را در غذایتان به خصوص سالاد استفاده کنید.

عسل

از دیگر مواد هیدراته کننده پوست عسل می باشد که فواید آن حتی به عنوان دارو به اثبات رسیده است. عسل در واقع رطوبت را به لایه های پوست شما منتقل می کند.

نمک دریا

در منابع علمی به نمک دریا برای پوست های خشک اشارات زیادی شده است. نمک دریا را با آب گرم حل کرده و روی پوستتان به مدت ۲۰ دقیق بگذارید. با پوست خشک خداحافظی کنید!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
بخوانیم  با این حرکات ساده از افتادگی شانه هایتان جلوگیری کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *