تِرِند زیورآلات سر در تابستان ۲۰۱۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بعضی از طراحان مد از جمله: فندی، گوچی و دولچه گابانا هیچ محدودیتی برای تزئین موی سر مدل ها در شوهای لباس قائل نیستند و در این زمینه بسیار خلاقانه عمل میکنند. از زیورآلات جواهرنشان گرفته تا اشیا و وسایل غیرمتعارف. در این مقاله از “چی مده” با تعدادی از این زیورآلات طراحی شده برای تابستان ۲۰۱۷ آشنا می شویم.

۱- سربند های جواهرنشان

یکی از آیتم های پیشنهادی برای تزئین مو در تابستان ۲۰۱۷ ، سربند های جواهر نشان هستند که بسیار افسونگر، با شکوه و مدرن بوده و مناسب فاخرترین مهمانی ها می باشند.
جواهرات سر


۲- پاپیون های بزرگ

این پاپیون ها وقتی در بالای سر گره میخورند ، ظاهری دخترانه و ملوس پدید می آورند . یکی از تأثیرگذارترین تزئینات سر، پاپیون صورتی براقی بود که یکی از مدل ها در شوی لباس گوچی بر بالای پیشانی داشت. همچنین پاپیون های بزرگ با پارچه های گل درشت و آرایش چهره ملایم ، ترکیب زیبائی پدید می آورد.
روبان سر

۳- تزئین موی سر با اشیاء غیر معمول

یکی از جدیدترین تزئینات مو که در شوهای لباس مخصوص تابستان ۲۰۱۷ مشاهده شد، استفاده ازمازاد پارچه های برش خورده و تکه تکه شده که در هر خانه ای یافت میشود ، نوارهای بلند پارچه ای ، کمربند های مشکی و سفید ، و غیره… میباشد که بر روی مو ها بسیار متفاوت و چشم گیرند.

سربند

۴- روبان های زیبا

روبان های باریک و بلند ، از دیگر استایل های مطرح شده برای نیم سال اول ۲۰۱۷ هستند که هم میتوانند دورتا دور سر مثل یک هد بند ، قرار گرفته و در زیر موها گره بخورند و یا دور موهای دم اسبی حلقه زده شوند.

بخوانیم  نوشیدنی های مفید و ضروری

سربند

۵- دستمال سر و دستمال گردن

دستمال سرها که تنوع زیادی دارند و در مدل ها ، طرح ها و رنگ های گوناگون ، از استایل های مد روز ۲۰۱۷ می باشند که ظاهری جذاب ، مدرن و شیک ایجاد میکنند. دستمال سر ها ئی با پارچه های براق و تک رنگ ، درنمایش های مد چند هفته اخیر ، جایگاه ویژه ای داشته اند.
سربند

ترجمه از سایت Fashionisers

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *