چگونه در تابستان از بر هم خوردن آرایشمان جلوگیری کنیم؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وقتی صحبت از یک تابستان داغ می شود همه اولین چیزی که به یاد می آورند گرما و کلافگی ناشی از آن می افتند. به نظر می رسد که کسی ایده ای برای غلبه بر این معضل ندارد.  از همه بدتر گرما باعث اکسید شدن برخی مواد موجود در آرایش شما می شود و باعث سرازیر شدن مواد روی صورت شما می شود که به شدت آزار دهنده می باشد.

در این مقاله از “چی مده” ما راه حل این معضلات را به شما معرفی می کنیم.

آرایش تابستانی

آرایش صحیح در تابستان

Abraham Spronkle توصیه اسفاده از برخی روغن های پوستی می کند. البته این روغن ها برای تابستان و زمستان فرق می کند و انتخاب دقیقی بایستی داشته باشید. بر خلاف ترکیبات زمستانی که نرم کننده بیشتری دارند تر کیبات تابستانه نرم کننده های کمتری دارند و قوام بیشتری دارند.

برای اینکه از افتادگی شدن پوستتان در اثر گرما جلوگیری کنید بهتر است در این فصل بیشتر از زمان‌های دیگر به صورتتان آب سرد و خنک بزنید و حتماً قبل از آرایش و همین طور بعد از پاک کردن آن صورتتان را با آب سرد و خنک بشویید که هر چه این کار را بیشتر انجام دهید به طراوت پوست کمک کرده و از افتادگی و چروک شدن آن جلوگیری خواهید کرد. پس از خشک شدن کامل صورت حتماً از کرم ضد آفتاب مناسب پوستتان استفاده کنید چرا که زدن ضد آفتاب از طرف پزشکان متخصص پوست در تمام فصول توصیه می‌شود که در این فصل از ضروریات آن محسوب خواهد شد. البته منتظر جذب کامل ضد آفتاب بمانید.

بخوانیم  کیک عروسی با تم پاییز ؛ترند باشکوه و خاص

واضح است که در تابستان رنگ کرم پودرتان بایستی فرق کند و از ترکیباتی با  سرم های فاقد چربی ترکیب کنید. مداد ابرو کاملا خشک و غیر روغنی باشد. رژ گونه هم حتما با قلم مو باشد و پس از پنکک آن را بزنید. مسلما تابستان رنگ نارنجی برای لب ها بسیار عالی است اما ممکن است شما رنگ تندتری بخواهید پس تا حدی این سلیقه ای است. ولی مرطوب نگه داشتن لب ها حتمی می باشد پس استفاده از برق لب بهتر از استفاده از رژ های گونا گون می باشد.

موها را جمع کنید و یا از مدل‌های تقریبا  جمعی که پشت سر بسته باشد استفاده نمایید تا از گرم شدن و عرق کردن جلوگیری شود. البته در مجموع توصیه نمی شود که موها خیلی بلند باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *