اشتباهاتی که شما را بدعکس می کند!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خوش عکس

از عکس دسته جمعی می ترسید؟ لبخند زدن یا نزدن؟ صاف ایستادن یا کمی کج شدن؟ احتمالا بارها از عکسی که گرفته اید ناراضی بوده اید. علی الخصوص وقتی خود را با دیگران مقایسه کرده اید به این موضوع بیشتر پی برده اید. پس با چی مده همراه باشید تا با چند راهنمایی زیر بتوانید خوش عکس تر و فتوژنیک باشید!

درشت کردن چشم ها

با نگاه کردن به عکس های سلبریتی های خوش عکس به نکاتی در مورد چشم هایشان می توانید پی ببرید. معمولا این افراد خوش عکس از کج کردن یا درشت کردن چشم هایشان جلوگیری می کنند. برعکس در بسیاری از عکس ها می بینید تا حد کمی هم چشم هایشان را تنگ می کنند. در این پوزیشن، شما پلک بالایتان را کمی پاپین می آوردید و اصطلاحا با گوشه چشم و غمزه به دوربین  نگاه می کنید . این کار چشمان شما را درشت تر و آهویی نشان می دهد. با این عمل، لبخند شما نیز طبیعی تر جلوه می کند و چهره ی مهربان تر و دلنشین تری از شما را ثبت می کند!

فرم نامناسب دست ها

دست ها بر روی پهلو؟ دست به سینه؟ یا دست ها گره کرده و آویزان؟ نمی دانید با دست هایتان چه کار کنید؟

بهترین فرم دست ها در عکس، فرمی ست که گویا فنجان قهوه در دست دارید یا مانند دسته عینک که انگار تازه ناخن های دستتان را لاک زده اید. J و برای آقایان نیز بهترین حالت، قرار دادن دستها در جیب است.

بخوانیم  خانم ها کدام تیپ مردانه را می پسندند؟

بگو سیب!!!

این ترفند قدیمی به واقع زننده و به گونه ای لبخندتان را اجباری و مصنوعی می کند. پس در عکس هایتان سیب نگویید!! اگر قرار است با گفتن کلمات ژست بگیرید پس “مانی” مناسبتر است. دهان را کمی باز کرده و از تصنعی بودن لبخند جلوگیری می کنید.

تمرین نداشتن

جلوی آینه ایستادن و ژست گرفتن یک راهکار ساده ودر عین حال کاربردی می باشد که بایستی امتحانش کنید. سعی کنید با بهترین لباستان فرم های مختلف را امتحان کنید. سپس هم با لباس جذب و راحت.

لبخند اجباری

شاید باورش برای شما مشکل باشد ولی زبان هم می تواند در عکس موثر باشد. امتحان کنید. زبانتان را به سقف دهانتان بچسبانید و سپس بخندید. این کار را امتحان کنید!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *