استریت استایل یا استایل خیابانی چیست؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

استریت استایل یا استایل خیابانی چیست؟

در سالهای اخیر پرداختن به استایل خیابانی در دنیای مد جایگاه ثابت و همیشگی پیدا کرده است. از پایتخت های مد جهان تا شهر های نو ظهور در زمینه مد هر روز و ماه و سال، در طول زندگی روزانه و یا در خلال اتفاقات بزرگ مربوط به دنیای مد افراد مشهور و یا هر فردی که سلیقه و سبک خاص و جالبی دارد با پوشیدن لباس هایی متفاوت و زیبا در نوع خود، با حضور در خیابان ها توجه علاقه مندان را جلب کرده و در هنگام رویدادهای مهم فشنی مانند هفته های مد در اطراف محل برگزاری برنامه ها می توانید تعداد بسیاری عکاس را ببینید که از استایل افرادی که در حال رفت و آمد به این مراسم هستند عکس تهیه می نمایند.این استایل ها منبع الهامی برای افراد گوناگون جامعه بخصوص جوان ها هستند.

street style

همانطور که هر شهری روح خاص خود را دارد، سبک و رنگ خاص خود را  نیز دارد! اما در دنیای مد امروز و با وجود رسانه ها و اینترنت می توان گفت مد و استایل از جایی به جای دیگر منتقل می شود، این در حالیست که وجود روح متفاوتی در هر شهر باعث بوجود آمدن سلیقه ای متفاوت در مردم شده و بنا بر این سلایق، شاهد استایل هایی متنوع در سرتاسر دنیا خواهیم بود. مطمئنا آنچه شما در پاریس می بینید کاملا متفاوت است با استایل خیابانی عمومی در نیویورک. در ادامه تعدادی از تصاویر مربوط استریت استایل در پایتخت های مد دنیا را می بینیم که در خلال هفته مد  و رونمایی مجموعه های پاییز و زمستان ۲۰۱۶ عکاسی شده اند.

بخوانیم  عینک آفتابی های چشم گربه ای

استریت استایل در پاریس پاییز ۲۰۱۶:

street style

street style

street style

پاریس، که به نوعی قدیمی ترین پایتخت مد دنیاست، خانه ی برند هایی چون کریستین دیور و شنل، نه تنها در هفته مد بلکه همواره شهروندانی خوش استایل دارد!

 

استریت استایل در میلان پاییز ۲۰۱۶:

street style

street style

street style

میلان، قلب مد ایتالیا و پایتخت مد دنیا، که به خاطر رفت و آمد مشاهیر دنیای مد حتی در خیابان های شهر مشهور است. مردم این شهر جزئی از استایل میلان هستند، آنها می دانند که خوش استایل هستند و می خواهند همیشه اولین باشند!

 

استریت استایل در لندن پاییز ۲۰۱۶:

street style

street style

street style

لندن، پایتخت مد بریتانیا و دنیا ،شاید نسبت به شهر های دیگر استایلی متفاوت و آرام تر دارد اما می توان گفت لندن و شهروندانش با اینکه میراث وتاریخ مد را دارند ، نسبت به مد های بسیار تازه وشاید بسیارعجیب  پذیرا تر هستند!

 

استریت استایل در نیویورک پاییز ۲۰۱۶:

street style

street style

نیویورک، شهری بسیار زنده و پایتخت مد آمریکا، شهری است که هر نوع استایلی را دربهترین حالت می توان درآن یافت !

 

همانطور که با هم دیدیم نکات مشترکی در استایل خیابانی شهرهای مختلف وجود دارد ، و همزمان تفاوت های آشکاری می توان در آن ها یافت. برای مثال استفاده از کت یا پالتو پوست (متاسفانه) در استایل امسال همه شهرها دیده می شود. از روی دیگر برخی شهرها چهره ای جوان تر و برجسته تر دارند، برخی آرام ترند و برخی بسیار کلاسیک اما گیرا هستند.

از این پس در این دسته بندی استریت استایل های شهرهای گوناگون را متناسب با فصل و رویدادها دنبال خواهیم کرد.

بخوانیم  ویکتوریا بکهام ، منجی هفته مد نیویورک

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *